Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

1001 Icat: Müslümanlığın Bilim Mirası

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
linki çok iyi gömmüşler benim programlar bile fayda etmedi...

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
haklisin bende ne ettim olmadi ama gulyarasina ekledim ordan bakilabillirsin :)

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
gulyarasına baktım..kendi sitesindende izledim :) allah razı olsun

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
amin ecmain kardesim...

beni özen billiyormusun nedir mübarek, kafirler icaatlarimizi göstermeye ve faydalnamya calisirken, Müslüman kimligi altinda yasayan ve kendine Müslüman diyen Fasiklar Osmanli Bilim düsmaniydi, Din bilim ile iligli hicbirsey yapmamistir demeleridir,...

Bunlari bir DNA testine sabit tutsalar herhalde kani bozuk cikar...

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
amin ecmain kardesim...

beni özen billiyormusun nedir mübarek, kafirler icaatlarimizi göstermeye ve faydalnamya calisirken, Müslüman kimligi altinda yasayan ve kendine Müslüman diyen Fasiklar Osmanli Bilim düsmaniydi, Din bilim ile iligli hicbirsey yapmamistir demeleridir,...

Bunlari bir DNA testine sabit tutsalar herhalde kani bozuk cikar...

avrupalılar bilimle ilk başta endülüsün kütaphanelerini yağmaladıktan sonra...daha sonra haçlı seferlerinde çaldıkları islam alimlerinin kitaolarıylaa...daha sonra osmanlı ulemasının bilim adamların dan alıkları bilgileri...kendileri bulmuş gibi göstererek...onlar birisi birşey buldumu yazdımı tebrik edip ödüllendirdiler...biz ise kafir daha iyisini yapar diye kendi alimlermizi hor görüp...kabullenmedik..halbukii..o bulduklarının temelini biz...buduk..

Üst Ana Sayfa Alt