Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

2015 Sahurcular Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E Çevrimdışı

Ebu.Cendel

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hayırlı sahurlar İhvan :)

Allah subhanehu ve teala şöyle buyurmuştur
Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla Başlarım...

"İnsanların hepsi Allah'ın huzuruna çıkacak ve güçsüzler büyüklük taslayanlara diyecek ki: "Şüphesiz bizler size uymuştuk, şimdi siz az bir şey olsun Allah'ın azabından bizi koruyabilecek misiniz?" Onlar da, "Eğer Allah bizi doğru yola eriştirseydi biz de sizi doğru yola eriştirirdik. Şimdi sızlansak da, sabretsek de bizim için birdir. Artık bizim için hiçbir kurtuluş yoktur" derler." (İbrahim Sûresi - 21.Ayet)

A Çevrimdışı

Aleyna

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
son gün 5 kişi gelmiş, gelmeyenleri listeden çıkıyorum

:( Bir kaç gündür şiddetli baş ağrıları çekiyorum (Migren) serum ve yüksek dozda ağrı kesicilerle yaşıyorum, bir kaç kere beynim den anjiyo olmuştum, damarlarım daralıyor aynı şeyleri tekrar yaşamaya başladım o yüzden giremedim ve mesaj atamadım,
hatta Abdülmuiz hocaya bu gün bir soru sormak için girdim.
Durum bu....

KAYA Çevrimdışı

KAYA

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:( Bir kaç gündür şiddetli baş ağrıları çekiyorum (Migren) serum ve yüksek dozda ağrı kesicilerle yaşıyorum, bir kaç kere beynim den anjiyo olmuştum, damarlarım daralıyor aynı şeyleri tekrar yaşamaya başladım o yüzden giremedim ve mesaj atamadım,
Durum bu....
rabbim şifa versin bacı

ENSAR Çevrimdışı

ENSAR

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Durum bu....
Allah(s.v.t) eş Şafi ismi ile şifa versin uhti,migren çok kötü...

~hilal~ Çevrimdışı

~hilal~

لا حول ولا قوة إلا بالله
İslam-TR Üyesi
Onlar: Rabbimiz! Bize eşlerimizden ve çocuklarımızdan gözümüzün aydınlığı olacak insanlar ihsan et ve bizi, Allah'a karşı gelmekten sakınanlara önder yap; derler.
Furkan 74

Hayırlı sahurlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...