Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

2016 Sahurcular Konusu(kitap Hediyeli)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
Kitap Kazanan kişiler
1. muwahhide Tevhid
2. Alketa Grojni
3.khadija bint huveylid

Hayırlı olsun. Diğer kardeşlere de katıldıkları için teşekkür ediyoruz. Bu arkadaşlar özelden iletişim bilgilerini yollasınlar adres ve telefon. Bu kazanan kişilerden kitabı başkasına vermek isteyen varsa kime verecekse o kardeş ile konussun iletişim bilgilerini alsın onları bana atsın. Yani bana ben falanca üyeye vereceğim yazmayın lütfen. Bana bu 3 kişi iletişim bilgisi yollasın ya kendinin ya da vereceği kişinin. Deminki mesajda belirttiğim gibi kitabın size gelmesi bayramdan sonra bi iki haftayı bulabilir gelmedi diye sabırsızlanmayın.
Onun dışında bana hakkınızı helal edin bi daha giremeyeceğim büyük ihtimal foruma. Yaşarsak belki seneye de ramazanda görüşürüz.
Şimdiden bayramınızı tebrik ederim. Selamun Aleykum.
2016-06-30_225927.jpg

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Allah svt okuduklarınızla amel etmeyi nasip etsin güzel bacılarım...Çok sevdiğim 3 bacıma çıkmış kitaplar...Çok sevindim sizin adınıza ya:) Özellikle de "birine" çıkmış olması sevincimi ikiye katladı...Son olarak bu konu başlığı altında yazan ve dua ettiğim bütün kardeşlerim: Sizi Allah için çok seviyorum ve hayırlı bayramlar diliyorum şimdiden... Rabbimden ise bizi affetmiş olarak bayrama kavuşturmasını diliyorum...

Muwahhide Tevhid Çevrimdışı

Muwahhide Tevhid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah svt okuduklarınızla amel etmeyi nasip etsin güzel bacılarım...Çok sevdiğim 3 bacıma çıkmış kitaplar...Çok sevindim sizin adınıza ya:) Özellikle de "birine" çıkmış olması sevincimi ikiye katladı...Son olarak bu konu başlığı altında yazan ve dua ettiğim bütün kardeşlerim: Sizi Allah için çok seviyorum ve hayırlı bayramlar diliyorum şimdiden... Rabbimden ise bizi affetmiş olarak bayrama kavuşturmasını diliyorum...

Allahumme Amin Ecmain ablam. Kendisi için sevdiğin Allah da seni sevsin :) CezakAllahu hayr :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...