Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Kosgeb'den Hibe ve Faizsiz Kredi Desteği Almak Caiz midir?

K Çevrimdışı

KÜBRACAN

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Merhaba 2018 yılı içinde KOSGEB Girişimci desteği ile 50.000 tl hibe 100.000 tl faizsiz kredi desteği alıp iş yeri kurmak istiyorum. KOSGEB'in sunmuş olduğu 50.000 tl hibe veya 100.000 tl faizsiz kredi desteğini almak dinimize göra caiz midir ? Bu birinci sorum.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
K Çevrimdışı

KÜBRACAN

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
S.A arkadaşkar merhaba. Ben kosgeb girişimci desteği ile kendime ait bir iş yeri kurmak istiyorum.Bu sebeple kosgeb girişimcilik eğitimine katıldım ve katılım belgesi aldım.Bize kosgeb'den gelen uzmanlar iş planı hazırlamamızda bize yardımcı olur diye isplaniornekleri adresini verdiler.Dediler ki bu sitede iş planı örneklerine bakıp sizde bunların benzerinden kendinize uyarlıp KOSGEB iş planı dosyanızı hazırlayabilisiniz. Bunu bize danışmanlara gidip boşu boşuna 3-5 bin tl ödemeyelim diye verdiler.Sizde benim gibi iş planı hazırlama aşamasına gelirseniz bu siteden yararlanabilirsiniz. Bide bana dua etmeyi unutmayın. İyi günler

Ebu Abdullahh Çevrimdışı

Ebu Abdullahh

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Kosgeb 50 bin lira hibe ediyor. Üç yıl dolmadan iş yerini kapatan kişiden verdigi parayı faizi ile geri taleb ediyor. Bende bu kurumdan sertifika aldım. Bize eğitim veren hocaya bunu sordum oda tasdik etti. Bu şart bana problemli geldi.

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Merhaba 2018 yılı içinde KOSGEB Girişimci desteği ile 50.000 tl hibe 100.000 tl faizsiz kredi desteği alıp iş yeri kurmak istiyorum. KOSGEB'in sunmuş olduğu 50.000 tl hibe veya 100.000 tl faizsiz kredi desteğini almak dinimize göra caiz midir ? Bu birinci sorum.

S.A arkadaşkar merhaba. Ben kosgeb girişimci desteği ile kendime ait bir iş yeri kurmak istiyorum.Bu sebeple kosgeb girişimcilik eğitimine katıldım ve katılım belgesi aldım.Bize kosgeb'den gelen uzmanlar iş planı hazırlamamızda bize yardımdı olur diye isplaniornekleri adresini verdiler.Dediler ki bu sitede iş planı örneklerine bakıp sizde bunların benzerinden kendinize uyarlıp KOSGEB iş planı dosyanızı hazırlayabilisiniz. Bunu bize danışmanlara gidip boşu boşuna 3-5 bin tl ödemeyelim diye verdiler.Sizde benim gibi iş planı hazırlama aşamasına gelirseniz bu siteden yararlanabilirsiniz. Bide bana dua etmeyi unutmayın. İyi günler

Rabb'im ıslah etsin

Kosgeb Girişimci Desteği ile İş Yeri Açmak Câiz mi?

Çözüldü - Kosgeb Girişimci Desteği ile İş Yeri Açmak Câiz mi?

Üst Ana Sayfa Alt