Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber 9 Eylül Ilahiyat'tan Skandal Mezuniyet Töreni

T Çevrimdışı

TevhideriMusab

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
izmir 9 Eylül Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nin mezunyet töreninde inançlarımız ve değerlerimizle dalga geçildi. Öğrenci velilerini de isyan ettiren törende tıpkı fetöcülerin yaptığından daha da vahim sahneler yaşandı. Vaiz, Vaize ve hoca adayı yetişkin kızlar ve erkekler sahnede dans ettirildi.Bugün sosyal medyaya yüklenen bir video görüntüsü Dokuz Eylül Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde düzenlenen Mezuniyet töreninde büyük bir skandalın yaşandığını gözler önüne serdi.

Söz konusu videoda Mezunlarının büyük bir kısmının vaiz, vaize, müftü veya hoca olacağı ilahiyat fakültesi mezuniyet töreninde yetişkin genç kızların erkek mezunlar ile birlikte koro halinde türkü söylettirilip dans ettirilmesine velilerden de tepki geldiği görülüyor.

NOT:Forumda Haberle ilgili Resim yada video paylaşmamayı uygun buldum.Çünkü Görüntüler Bu forumun ahlak yapısına ters.

Moderatör tarafında düzenlendi:
::IM4M`UL-HAREMEYN:: Çevrimdışı

::IM4M`UL-HAREMEYN::

Tevhid ve Cihad
İslam-TR Üyesi
Aynen kardeşim ben de bugün izledim o videoyu ve tam bir felaket ve de rezaletti. Rabbimiz cümlemizi ıslah etsin ve doğru yoldan/yolundan ayırmasın inşallah.

(Allahümme Amin)

Ö Çevrimdışı

Öteki

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Lisedeki öğretmenimiz, Dokuz Eylül İlahiyat mezunuydu.
Bi konuşmamız sırasında, sınıfına müslüman gelen bi kişinin ateist olmasından bahsetmişti.

videoya merak ettim baktım, ne demeli ki...

“Dinlerini oyun ve eğlenceye alanları, dünya hayatının aldattığı kimseleri bırak.” (En’am: 70)

ruhisukut Çevrimdışı

ruhisukut

Önce tanı sonra bağlan!
İslam-TR Üyesi
izmir 9 Eylül Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nin mezunyet töreninde inançlarımız ve değerlerimizle dalga geçildi. Öğrenci velilerini de isyan ettiren törende tıpkı fetöcülerin yaptığından daha da vahim sahneler yaşandı. Vaiz, Vaize ve hoca adayı yetişkin kızlar ve erkekler sahnede dans ettirildi.Bugün sosyal medyaya yüklenen bir video görüntüsü Dokuz Eylül Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde düzenlenen Mezuniyet töreninde büyük bir skandalın yaşandığını gözler önüne serdi.

Söz konusu videoda Mezunlarının büyük bir kısmının vaiz, vaize, müftü veya hoca olacağı ilahiyat fakültesi mezuniyet töreninde yetişkin genç kızların erkek mezunlar ile birlikte koro halinde türkü söylettirilip dans ettirilmesine velilerden de tepki geldiği görülüyor.
Kaynak:Islah Haber
NOT:Forumda Haberle ilgili Resim yada video paylaşmamayı uygun buldum.Çünkü Görüntüler Bu forumun ahlak yapısına ters.

Aynen kardeşim ben de bugün izledim o videoyu ve tam bir felaket ve de rezaletti. Rabbimiz cümlemizi ıslah etsin ve doğru yoldan/yolundan ayırmasın inşallah.

(Allahümme Amin)

Subhanallah. Merak edip bende açtım videoyu. Onlar ne kadar çirkin kıyafetler. Allah ıslah etsin.

Lisedeki öğretmenimiz, Dokuz Eylül İlahiyat mezunuydu.
Bi konuşmamız sırasında, sınıfına müslüman gelen bi kişinin ateist olmasından bahsetmişti.

videoya merak ettim baktım, ne demeli ki...

“Dinlerini oyun ve eğlenceye alanları, dünya hayatının aldattığı kimseleri bırak.” (En’am: 70)

Madem bu kadar kötü görüntüler içeriyor. Ben merak edip bakmıyorum. Sizlerin izlemesi üzerinden 'Allah'a şikayetlerimi dile getirerek, dişlerimi sıkarak, yürekten beslediğim hüzünle, Allah'ın yüce şanına sığınarak SubhanAllah' diyorum. Kanlarını dini uğrunda gram düşünmeden veren ecdatlarından utansınlar... Kemiklerini sızlattığı nenelerinden utansınlar. Göçük altından çıkarken yaralı yerlerinin değilde başörtüsünün derdine düşen, iffetinin derdine düşen, namusunun derdine düşen ŞEREFLİ, İZZETLİ, İFFETLİ, MERYEM'LERDEN UTANSINLAR...

Addas Çevrimdışı

Addas

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Madem bu kadar kötü görüntüler içeriyor. Ben merak edip bakmıyorum. Sizlerin izlemesi üzerinden 'Allah'a şikayetlerimi dile getirerek, dişlerimi sıkarak, yürekten beslediğim hüzünle, Allah'ın yüce şanına sığınarak SubhanAllah' diyorum. Kanlarını dini uğrunda gram düşünmeden veren ecdatlarından utansınlar... Kemiklerini sızlattığı nenelerinden utansınlar. Göçük altından çıkarken yaralı yerlerinin değilde başörtüsünün derdine düşen, iffetinin derdine düşen, namusunun derdine düşen ŞEREFLİ, İZZETLİ, İFFETLİ, MERYEM'LERDEN UTANSINLAR...
Yarıda kapıyırdum ki yaşa m.kemal paşa yaşa falan diyorlardı biraz daha atlattım bir erkek ile kadın harmandalı oynuyorlardı ki yeter dedim

ruhisukut Çevrimdışı

ruhisukut

Önce tanı sonra bağlan!
İslam-TR Üyesi
Yarıda kapıyırdum ki yaşa m.kemal paşa yaşa falan diyorlardı biraz daha atlattım bir erkek ile kadın harmandalı oynuyorlardı ki yeter dedim

Allah'ın hidayeti üzerlerine olsun eğer ıslah olmayacaklarsa nesilleriyle İslam'a zarar verebilecek bir yaşamları olmasın inşaAllah....

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
adı üstünde gavur izmir

Cundullah el-Kürdî Çevrimdışı

Cundullah el-Kürdî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Kaynak:Islah Haber

Buradakilerin arkasında namaz kılacağımı düşündükçe deli oluyorum...

S Çevrimdışı

Sorulu

Üye
İslam-TR Üyesi
Buradakilerin arkasında namaz kılacağımı düşündükçe deli oluyorum...
Bunlar Diyanete giderler, diyanetten hariç bir çok cemaat var, onlarla beraber kilirsin namazını. Eğer yoksa, kendin cemaat kur ve namazını kıl (arkadaşlarla planla) veya tek başına kıl.

Ben bu insanları tekfir etmesemde (çünkü küfür görmüyorum), böylesi fasiklarin arkasında namaz kılmak hiç uygun olmaz.

S Çevrimdışı

Sorulu

Üye
İslam-TR Üyesi
İşte Diyanet, şaşırmak hiç gerekmiyor. Atatürk ve Kör İsmet acaba Allah'a nasıl hesap verecek? Bu kadar insan saptiran bu pislikler, aşalanmiș insalar türeten bu laik, feminist, demokratik sistemin kurucuları...

S Çevrimdışı

Salim Suheyb

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İşte Diyanet, şaşırmak hiç gerekmiyor. Atatürk ve Kör İsmet acaba Allah'a nasıl hesap verecek? Bu kadar insan saptiran bu pislikler, aşalanmiș insalar türeten bu laik, feminist, demokratik sistemin kurucuları...

Kim feminist m.kemal mi inonu mu.

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
S Çevrimdışı

simurg

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İlahiyat son sınıftaki bir arkadaşım diyordu ki , hoca Kur'an okuyacağız dedi sınıftakilere , erkeklerin bir kısmı dedi ki müsait değiliz okumaya , ve bayanların bir kısmı güldü. evet aynen böyle dedi gören arkadaş..

HCT Çevrimdışı

HCT

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
"Bataklık kurutulmadan sivrisinekler yok olmaz. Sivrisinekleri tek tek ayıklamak, bataklık kurutulmadan mümkün değildir. Çünkü bataklığın kendisi devamlı sivrisinek üretmektedir."

S Çevrimdışı

Sorulu

Üye
İslam-TR Üyesi
Kör İsmet diyorlar bizim orda, yoksa "sağır" miydi, hiç bilmiyorum.

Atatürke'de ya put Kemal, beton Kemal, yada atashirk diyoruz.

M. Kemal ve İnönü ikisi feminisimi'de yaymışlar, kadınlara hürriyet verecek diye kadınları genel evlere dikmişlar.

Feminism =Kadın Așalama yöntemleri...

Üst Ana Sayfa Alt