Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Adana Seyhan Da Örtülü Iki Müslüman Bacıya Çirkin Saldırı.

Ebu_musab Çevrimdışı

Ebu_musab

Üye
İslam-TR Üyesi
Kafirler her fırsatta islama olan kinlerini kusmaya devam ediyorlar allah yardımcımız olsun

عبيد Çevrimdışı

عبيد

إذا لم تخلص فلا تتعب
Asrı saadette beni kaynuka kafirlerinden bir kuyumcu Müslüman bir kadından yüzünü açmasını ister. Ensar dan olan bu kadın yüzünü açmayanca bugünkü bu kafirin ceddinden biri onun avret yerini açar. Orda bulunan Müslümanlardan biri bu kadının çığlığı üzerine oraya gidip o Yahudiyi öldürmüştü...
Sonra bu Müslüman öteki Yahudiler tarafından şehid edildi. Bu Müslümanın şehadeti üzerine beni kaynuka yahudileri Medine'den çıkarıldı.
Fakat bugünkü zillete bak, Rasûlullah böyle bir mesele ve bir Müslüman'ın şehadeti üzerine koskoca bir kavme savaş açıyor. Bizim kimlik Müslümanlarının umrunda değil.

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Saldırganlık yapan insan müsvettesi görüntü olmasına rağmen onlar bana saldırdı , ben kendimi korudum falan diye zırvalamış.
Birde düşünün yolda aniden böyle bir olayla karşılaşan her kişinin tepkisi aynı olamaz, çirkefle uğraşması zordur. Karşılık verseler hatta dövseler şimdi eminim mazlumu oynayacaktı. Bence o pisliğe uymamakla iyi yapmışlar, üzerlerinde taşıdıkları kıyafete uygun davranmışlar.

mefhum Çevrimdışı

mefhum

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hanım kardeşlere tam olarak fiziksel şiddet uygulamamış.. gördüğüm kadarıyla kamerayı da farketmişler. Elin delisi ile biz uğraşacağımıza emniyet uğraşsın dediler belli ki..
Tabi işin birde şu tarafı var, bebek gibi savunmasız kızlar yetiştiriyor bir çoğumuz. Eskiden tarla, sapan vardı. Şimdi kaldırdıkları en ağır eşya içi dolu tencere. Uygun ortamını ayarlayıp biraz daha kendini savunabilir güce kuvvete eriştirmek gerekiyor.

Pangea Çevrimdışı

Pangea

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
milletin sempatisini kazanmak için takılmıyor o peçeler çarşaflar. nasıl ki Peygamberimiz sas ve ashabı mekkede azınlıktaymış ve istenmiyormuş günümüzde dünyanın neresinde olursa olsun peçeli bacıların tamamının durumu budur. sonra bunları istemeye bir sakal bile bırakamayan sözümona muvahhidler gelir. Allah sonumuzu hayır etsin.