Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Adem Özköse Tekfircilere Cevap Verdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Adem Özköse ağabeyimiz iğrenç bir karikatür ve asla bir Müslüman'a yakışmayacak bir uslupla kendisine saldıran Tekfircilere cevap verdi:

"Adem Özköse sen şerefsizsin, Özköse sen ABD ajanısın, Özköse seni fırsatını bulduğumuzda keşke kesseydik, Adem Özköse'yi tekfir etmemize gerek yok; çünkü o hiç bir zaman Müslüman olmamıştı, Adem Özköse ABD'den para alıyor, Özköse şehitlerin kanları üzerinden meşhur oldu, büyük paralar kazandı, Özköse bir İsrail ajanıdır, Adem Özköse aslında Şii'dir" ve okurken utandığım, ahlaki yapım el vermediği için buraya yazmaya ar ettiğim daha bir çok ifadeler.

Bunları yazanlar ise güya cihadcı(!), güya mücahid (!)... Hayır arkadaşlar bunlar mücahid veya cihadcı değiller. Bunlar en büyük zararı da Allah'ın dinini yüceltmek için canlarını ortaya koyan mücahidlere ve İslam'ın olmazsa olmazlarından biri olan cihad mefhumuna veren klavye kahramanları. Benim Afganistan'da, Irak'ta, Gazze'de, Patani'de, Mindanao Adası'nda, Suriye'de tanıdığım mücahidlerin hiç biri böyle değildi. Cihadın yüzyılımızdaki en büyük sembollerinden biri olan ve çocukluğumdan beri kitaplarını okuyarak büyüdüğüm Şehid Abdullah Azzam gibi önderlerle de bu klavye mücahidlerinin hiç bir alakası yoktur ve asla da olmayacaktır.

Ben bir mücahid değilim. Hayatımın hiç bir döneminde de kimseye mücahidlik falan taslamadım. Ben sadece bir gazeteciyim. Harama ve günaha bulaşmadan mesleğini yapmaya çalışan, dünyanın dört bir yanındaki mazlumların, direnenlerin seslerini ümmete duyurmaya çalışan Müslüman bir gazeteci... Fakat çocukluğumdan beri mücahidleri hep sevdim ve saydım. Haddi aşanları, İslam'ın savaş hukukuna aykırı hareket edenleri ise elimden geldiğince uyarmaya çalıştım.

Fakat bazıları gibi mücahidleri hiç bir zaman hata yapmayan günahsız melekler olarak da görmedim. Mücahidleri uyarırken asla kırıcı olmamaya, kardeşlik hukukunu gözetmeye çalıştım. Çünkü had ve sınır aşıldığında bundan en büyük zararı özellikle cihadın ve mücahidlerin gördüklerine inandım ve böyle inanmaya da devam ediyorum. Sahtekarlık yaparak, yazmadığım bir yazının altına benim imzamı atarak insanları şahsıma karşı proveke etmeye çalışan devlet memuru bir akademisyenin yazdığı yazıyla şaha kalkanlara ise en büyük cevabım yaşadığım hayat, gazeteciliğim ve kitaplarımdır.

Son olarak sizlerle şağıda bir karikatür paylaşacağım. Hakan Albayrak ve benim için çizilen, güya benim ve Hakan ağabeyin ABD'den para aldığını resmeden iğrenç, aşağılık bir karikatür. Bu karikatür aslında bu tekfirci güruhun seviyesini, ahlakını, nasıl bir usluba sahip olduklarını, ne kadar güvenilmez insanlar olduklarını da gözler önüne seriyor.

Bu iğrenç karikatür de yine maaşlı, güya akademisyen aynı çocuk tarafından çizilmiş. Bu insanlara tek nasihatım biraz da olsun Allah'tan korkmalarıdır... Çünkü biraz da olsun Allah korkusu olan bir kişi bu kadar iğrenç bir zihne, ahlaka sahip olamaz...

-Adem Özköse-

F Çevrimdışı

faraklit583

Üye
İslam-TR Üyesi
Hakan Albayrak ailesi ülkemizde bayraklarını sancaklarını dikmedikleri satın almadıkları şirket keldı mı acaba?
Amerikasız nasıl bunları yapıyorlar hayret doğrusu.Bunlar hangi hizmetleri karşılığıdır hayret doğrusu.Galiba islama çok hizmet ettiklerinde ödüllendiriliyorlar.

halid.bin.velid Çevrimdışı

halid.bin.velid

Üyeliği İptal Edildi
Banned
adem özköse 'nin ( Cennete Otostop ) kitabı berki bilirsiniz şimdi adem el kaide ve talibanı kötülüyor ulan adem yazdın kitabı unutmusun gerçegi sen kime kulluk yaptını unutmusun kitabı unutsan ne yazar

bir adem köse sayın adem diye başlayan şii siteleri ne güzelde övüyorlar ademi bir şii bir sünni gözüken birini neden över çok açık demekki bu kişi onlara çok yakın olmuştur yoksa asla bir şii bir sünni'yi övmez

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Böyle bir adamı daha fazla gündem yapmamak gerek.

Allaha havale ediyoruz ademi ve adem gibileri.

Haricilere bir de cevap vermiş, pehh pehhh...

Adem sen adam olmadığın için aslında sana cevap vermek bile anlamsız, amacı traj olana yahudi mantığı, reklamın iyisi kötüsü olmaz...

İyi trajlar Adem efendiye..

Konu kilit, lütfen bu adamı daha fazla gündem etmeyin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt