Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Adidas Çoraplarında Allah Yazıyor!

abdullah13 Çevrimdışı

abdullah13

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Fason üretimdir o malzemeden çalmışlar işte arkada da belli belirsiz öyle bir yazı çıkıyor.

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
beyler kısacası eğer adidas çorabınız varsa arkasını çek edin Allah yazıyorsa giymesin. bitti. dağılın :p :D

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hebbit Kerrih - Jihad Nasheed:
))))

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
abi derin sessizliği bozdun :))

TekDinİslam Çevrimdışı

TekDinİslam

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Adidas şerefsizdir bunda hem fikiriz...

Ama Beyazıtta Şirinevlerde ve daha bir çok yerde satılan 12 tanesi 5 lira olan çoraplardan Adidas mı sorumlu acaba?

Slave of Allah Çevrimdışı

Slave of Allah

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
gezer-terlik-muhammed.jpg

Gezer terliğinde de Muhammed lafzı geçiyor haşa. Bizim evde de bir tane vardı, hakkaten öyle..
Allah bunları perişan etsin.

S Çevrimdışı

sehit58

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Mahkeme(!) falan açılmasından korktukları için takiye payı o kardeş.
Bizim evde de bu resmi görünce gezer terliğine baktık hakkaten öyle.

Ama belki niyetleri öyle kötü değildir. Belki takiye yapamak istemesler. Ama kesin gözükmüyor bana.

Ve mahkemeye zaten veremes kimse. Bir kimse türkiye'de apaçık İslâm'a karşı küfür eder ve hiç birşey olmaz. Laiklik malesef böyle.

Isterseler bunlar "Allah" yazsinlar okuyacak vaziyette.

Slave of Allah Çevrimdışı

Slave of Allah

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Ama belki niyetleri öyle kötü değildir. Belki takiye yapamak istemesler. Ama kesin gözükmüyor bana.

Ve mahkemeye zaten veremes kimse. Bir kimse türkiye'de apaçık İslâm'a karşı küfür eder ve hiç birşey olmaz. Laiklik malesef böyle.

Isterseler bunlar "Allah" yazsinlar okuyacak vaziyette.

Kardeş vav kendinden sonraki harfe bağlanmaz :) Valla iyi düşünüyorsun da yani dünyada trilyonlarca figur varken bunu yapmaları, bilmiyorum. Niye yani bu şekil? Kalmadı mı başka?

Diğer konularda ise katılıyorum, haklısın..

S Çevrimdışı

sehit58

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Kardeş vav kendinden sonraki harfe bağlanmaz :) Valla iyi düşünüyorsun da yani dünyada trilyonlarca figur varken bunu yapmaları, bilmiyorum. Niye yani bu şekil? Kalmadı mı başka?

Diğer konularda ise katılıyorum, haklısın..

Vav harfi biraz Kılıç gibi gözüküyor. Ama Kılıç şekli niye yapsınlar? Bilmiorum. Neyse şimdi uyucam. Hayırlı aksamlar Size.

Üst Ana Sayfa Alt