Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Affe Niqab/peçe

affe Çevrimdışı

affe

AFFE Niqab
İslam-TR Üyesi
Renkler de çok güzel. Bilgi için Allah svt razı olsun siteye girip ordan sipariş ediyoruz dimi? Ben hiç netten bişey almadım da ondan soruyorum: )

Dilerseniz www.affe.com.tr internet sitesinden, dilerseniz WhatsApp 0532 167 81 25 den, dilerseniz Instagram.com/affetextile 'den yada özel mesajdan sipariş verebilirsiniz.

WhatsApp dan yazarsanız bayan kardeşlerimiz size detaylı olarak yardımcı olacaktır.

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Dilerseniz www.affe.com.tr internet sitesinden, dilerseniz WhatsApp 0532 167 81 25 den, dilerseniz Instagram.com/affetextile 'den yada özel mesajdan sipariş verebilirsiniz.

WhatsApp dan yazarsanız bayan kardeşlerimiz size detaylı olarak yardımcı olacaktır.
Tamamdır kardeşim Allah svt razı olsun...

affe Çevrimdışı

affe

AFFE Niqab
İslam-TR Üyesi
Niqab üretimine girmişsiniz Rabbim hayırlı kazançlar nasip etsin.. Bir isteğim olacak, resimlerini burdan da paylaşır mısınız? Instagram, facebook vs. kullanmayan burda ki kardeşlerimiz için..

Cilbab diyecektin sanırım ?

Allah razı olsun, bilmukabele Allah Azze ve Celle tüm kardeşlere hayırlı bereketli kazançlar nasib eylesin.

Tabii ki fotoğrafları buradan da paylaşabiliriz. Ama ticari gönderiler ile forumu çok meşgul etmek nasıl olur? Site yöneticisi kardeşlere bunu bir soralım İnshaAllah.

Muwahhide Tevhid Çevrimdışı

Muwahhide Tevhid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Cilbab diyecektin sanırım ?

Sen yazmaya kadar fark bile etmedim biliyor musun.) Allah azze we celle razı olsun..

Allah razı olsun, bilmukabele Allah Azze ve Celle tüm kardeşlere hayırlı bereketli kazançlar nasib eylesin.

Tabii ki fotoğrafları buradan da paylaşabiliriz. Ama ticari gönderiler ile forumu çok meşgul etmek nasıl olur? Site yöneticisi kardeşlere bunu bir soralım İnshaAllah.

Allahumme Amin. Tamam inşaAllah..

_katre_ Çevrimdışı

_katre_

الحمدلله
Site Emektarı
Pece salı günü elime ulasmisti fakat kullanmadan yorum yapmak istemedim.

Elhamdulillah, ben cok memnun kaldim. Kullanimi rahat ve kumasi yumusack ayrıca cok da beğenildi.
Birde pecelerin tülünü geriye atinca biraz kötü bi sekil çıkıyor bayanlar bilir. Sizin pecenizde bu olmadi ve gayet düzgün durdu sanirim alin tarafina gelen kismi genis tuttugunuz icin.

Ben beğendim, almayi düşünenlere Ecyad serisini tavsiye edebilirim.

Üst Ana Sayfa Alt