Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Aklımdaki Akhi (üye)

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
eL_Muhacir abi,
İslam abiye hangi kitap hangi kitap diye diye
Ayin sponsoru mu oldun:/
2046 yılında ayin uyesi olduğumda lütfen o yeşil yeşil sponsoru görmek istediğimi şimdiden bildiririm
Gormedim duymadim olmasın Insallah.

:) canın sağolsun belki anketler de birinci olamayabilirsin lakin forum da ALLAH için sevdiğim kardeşlerden birisin

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ebu Mervan Çevrimdışı

Ebu Mervan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ebu Mervan kardeşimizi de merak ediyorum en son yazdıklarından sonra...İnşaAllah iyidir...

degerli ablacim Allah razi olsun, hatirlanmak harbiden güzelmis. Bi gireyim dedim bu aralar yogunum ve canim skintili. Sagol ben iyim yani o yerlerde degilim hamd olsun. Dua et abla, sende avrupadasin, zor yerlerdeyiz. Allah bizlere buralardan gitmeyi nasip etsin.

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
degerli ablacim Allah razi olsun, hatirlanmak harbiden güzelmis. Bi gireyim dedim bu aralar yogunum ve canim skintili. Sagol ben iyim yani o yerlerde degilim hamd olsun. Dua et abla, sende avrupadasin, zor yerlerdeyiz. Allah bizlere buralardan gitmeyi nasip etsin.
Amin ecmain iyi olduğuna sevindim kardeşim elhamdulillah. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun ve evet bizi buralardan kurtarsın. Âmin.

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi