Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Aklımdaki Akhi (üye)

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Ümmü Yasir
Ummu yasir
Ummu yasir ummu yasir
Ummu yasir
Ummu yasir ummu yasir ummu yasir
Ummu yasir
Ummu yasir ummu yasir ummu yasir ummu yasir
Canım Alketa m. Can bacım. Allah svt razı olsun güzel insan. Takipteyim canım. O muhteşem yoğurdu gördüm MaşaAllah benden tam not. Sivas köftesiyle iyi giderdi:)

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Hatve kardeşim gözükmüyor epeydir

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İslam-TR Üyesi
Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Bu mesajını yeni gördüm deli kız...Ayrınlı çorba değil ayran çorbası. İçinde yoğurt, yarma, kuru fasulye, nohut, kuru soğan olur. Tabiki yaşayabilir insan, daha ne istenirki bu güzelim çorbanın yanına:)

Ayrıyeten aklımda iki hemşerim var ahmed_sivasi ve khadija bint huveylid kardeşler. İnşaAllah iyisinizdir.

Yanina ek olarak soğuk kavun ya da karpuz iyi giderdi bence:)))

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Bu mesajını yeni gördüm deli kız...Ayrınlı çorba değil ayran çorbası. İçinde yoğurt, yarma, kuru fasulye, nohut, kuru soğan olur. Tabiki yaşayabilir insan, daha ne istenirki bu güzelim çorbanın yanına:)

Ayrıyeten aklımda iki hemşerim var ahmed_sivasi ve khadija bint huveylid kardeşler. İnşaAllah iyisinizdir.

Allah razı olsun abla
Diyecek o kadar cok sey varki
Siteye bir muddet ara verdikten sonra baktım site değişmiş bende yabancı kaldım..

Zaten benim derdim insanlarla zor konuşmaktı, ama Allaha şükür durumum duzeldi, sadece sohbeti başlatamıyor veya katılamıyorum^^

Burdaki kardeşler çok guzeller Rabbim onları korusun ve cennet ehlimden eylesin

Ben genellikle biraz tuaf birisiyim, forum üzerinden kendimi zor ifade ederim
Forumdakilerin çoğu birbirlerini tanıdıkları için güzel sohbet ettiklerini görünce hem seviniyom hem birazcıkta kıskanmadımda değil aslında

Kayseriye bi defa gitmiştim orda 2 akhiyle görüştük : )
Sonraki hedefim ankara inchaAllah : )

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İslam-TR Üyesi
Allah razı olsun abla
Diyecek o kadar cok sey varki
Siteye bir muddet ara verdikten sonra baktım site değişmiş bende yabancı kaldım..

Zaten benim derdim insanlarla zor konuşmaktı, ama Allaha şükür durumum duzeldi, sadece sohbeti başlatamıyor veya katılamıyorum^^

Burdaki kardeşler çok guzeller Rabbim onları korusun ve cennet ehlimden eylesin

Ben genellikle biraz tuaf birisiyim, forum üzerinden kendimi zor ifade ederim
Forumdakilerin çoğu birbirlerini tanıdıkları için güzel sohbet ettiklerini görünce hem seviniyom hem birazcıkta kıskanmadımda değil aslında

Kayseriye bi defa gitmiştim orda 2 akhiyle görüştük : )
Sonraki hedefim ankara inchaAllah : )
Amin ecmain :) yok ahi sen konuş biz dinleriz yada katılırız merak etme, hem burda seni tanıyan bilen birçok kardeş var onlarla da arayı soğutma İnşaAllah: ) Bacın da girmiyor foruma ona da selamlarımı söyle burayı ihmal etmeyin bozuşmayalım: ))

Reelden de ahilerle görüşmüşsün ne güzel elhamdulillah hicret etmen ne güzel oldu bak. İnşaAllah daha da güzel işlere katılır yardımcı olursun Allah'ın svt dinine.