Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çözüldü Aklımdan Geçirdiğim Şeyin Gerçekleşmesinin Manası Nedir?

M Çevrimdışı

Muhammed351289

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
SELAMUN ALEYKÜM benim bi arkadaşımın namazdan önce yarım saat boyunca içinde bi sıkıntı vardı sonra namaza başladık namazda ağlamaya başladı sorduğum zaman aklında hiç birşey Olmadığını sanki boşlukta olduğunu söyledi sonra camdan bakarken RABBİM bana bembeyaz bir kuş çıkarsa o kuş gökyüzüne çıksada bana yol gösterse dedi bir kuş çıktı ve güneşe doğru uçtu daha sonra bakarken iki kuş daha dikkatini çekti biri dağın dibinde kayboldu dibine doğru giderken dönüp güneşe yöneldi bunun anlamı ne demektir ALLAH RAZI OLSUN

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Allahu âlem;
Yalnız arkadaşınız "bembeyaz bir kuş çıkarsa o kuş gökyüzüne çıksada bana yol gösterse" derken ne yolunu görmek istemişse, o anlamda olabilir.

Rabbi ona yol ve rehber olarak, Kur'an-ı Kerim ve Peygamberi gönderdiği halde Kuşun hem de beyazlısını isteyene, ne derece sağlıklı mana verilebilir ki?

Üst Ana Sayfa Alt