Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Allah Rızası Için Youtube'u Boykot Ediyoruz....

mert-can Çevrimdışı

mert-can

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Assalamun Alaikum....Sayin Müslüman Kardeslerim biz Almanyada arkadaslar arasi anlastik ve YOUTUBE Boykot etmeye karar verdik.PAYGAMBER efendimiz (s.a.s) min üzerine cekilmis bu assalik filmi Youtube dan silene kadar,Youtube girmeyeceyiz.

ALLAH RIZASI icin bunu Arkadaslariniza-Ailenize-Akrabalariniza yani tanidiginiz herkese söyleyin.Hadin Müslüman Kardeslerim bu kötü zamanda birbirimize destek cikalim Allah Rizasi Icin.....

Allaha emanet olun....Allah bütün Müslümanlari korusun....

ASSALAMUN ALAIKUM....

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
aleykumselam

konuyu tam anlamadım ''peygamber efendimize hakaret eden filmi'' youtube mi destekliyor ?

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
İslam adına o kadar içerik yapılıp youtubeye yükleniyor ve bu vesile ile bir çok yere ulaşıyor,hatta kafirleri kızdıracak şeyler bile paylaşıyoruz.Kafirler kızdığı halde bizim paylaşımlarımlrımızı engelleyemiyorlar !

hak ile batıl mücadelesi bu

youtube boykot edilecek bir durum yok kıyas ediceksek. o filme olan kinimiz belli

mert-can Çevrimdışı

mert-can

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Assalamun Alaikum el Muhacir kardes bana Allah rizasi icin youtube da HZ.Isa (a.s)üzerine böyle bir video göster cünkü biz Müslümanlar hic bir dini kötülemeyiz.tabiki kötüleyenleri vardin ama onlar bilimsiz insanlar ben sahsen hicbirzaman Allahin dinlerini kötülemem.Bizim istediyimiz sadace youtube dan o videoyu ceksinler ve bizim burda yapmak istediyimiz kötü birsey deyil.Isteyen destekler istemeyen desteklemes.
Bir hatam olduysa ozaman affet beni hakkini helal et el Muhacir kardes.Allaha emanet ol...
Assalamun Alaikum....

mert-can Çevrimdışı

mert-can

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Assalamun Alaikum taman sizden Özür diliyorum Muhacir kardesi lanlis anlamisim....Affet Allah Rizasi icin....Hani maksatimiz hakikaten kötü deyildi....Allaha emanet olun....

Üst Ana Sayfa Alt