Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Allah'a Ismarladık

emre ugur Çevrimdışı

emre ugur

Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleyküm aziz hocalarım ve kardeşlerim,

Uzunca bir süreliğine İstanbul'dan ayrılıyorum. Hepiniz Allah'a emanet olun. Allah hepinizden razı olsun. Ola ki birinizi incitmişsem bana hakkını helal etsin. Benim hakkım herkese helaldir.

Allaha emanet olun.

Muaz ibni Cebel Çevrimdışı

Muaz ibni Cebel

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aleyna ve Aleykum Selam varsa bi hakkim helal hos olsun kardes,yolunuz acik olsun...sitedendemi ayriliyorsunuz?

Y Çevrimdışı

yahya cuheyman

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
we aleykum sselam we rahmetullah Rabbim yolunuzu açık etsin varsa hakkımız helal olsun kardeş Rabbim hakkınızda khayr versin

emre ugur Çevrimdışı

emre ugur

Üye
İslam-TR Üyesi
yarın çıkyorum yola inşaallah, kolay kolay nete girebileceğimi sanmıyorum, salih dualarınızı eksik etmeyin inşaallah

Abdulmuizz Fida Çevrimiçi

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Aleykum selam we rahmetullahi we barakatuhu

Allah yardımcın olsun, Fi emanillah

Muhammed Yusuf Çevrimdışı

Muhammed Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ve aleykum selam ve rahmetullahi barakatuhu Allah'a emanet ol kardeşim sen de hakkını helal et bi konuda seni anlayamamıştım(miladi&hicri) ola ki ben de seni kırmış olabilirim

Muhammed Yusuf Çevrimdışı

Muhammed Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ahi salih dualarında sende beni unutma inşeallah Allah yar ve yardımcın olsun...

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Selamun Aleyküm aziz hocalarım ve kardeşlerim,

Uzunca bir süreliğine İstanbul'dan ayrılıyorum. Hepiniz Allah'a emanet olun. Allah hepinizden razı olsun. Ola ki birinizi incitmişsem bana hakkını helal etsin. Benim hakkım herkese helaldir.

Allaha emanet olun.

aleykumselam rahmatullahi ve berekad akhim

istanbul'dan ayrılınca islam-tr'den de mi ayrılıyorsun :)

sende ALLAHa emanetsin varsa hakkımız helal olsun

Üst Ana Sayfa Alt