Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Amirini Döv

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
[FLASH]http://www.doodie.com/manage_anger.swf[/FLASH]

bu oyun bir harika..tam işyerinde stresinizi atıp değişik fantezilerinizi uygulama imkanı kime karşı mı amirine--patronuna üstüne ...... yapman gereken önce eenter yazan yere tıkla daha sonra amirinin gelmesini bekle o geldiğinde
mause ile etrafta bir tur atın üzerine geldiğinde turuncu olanları tıklayın..gerisine karışmayın....

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bu ne ya... :bayıldım piskopatmısın kardeşim...:şaplak benim elimin altında 100 e yakın adam var... ben neyapayım :üzgünüm

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
o zaman sen oynamıcan bu oyunu aç ..elinin altındaki 100 eyakın insandan bi kaçtanesini getir onlar oynasın :şaplak

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
olmaz... benimde üstümde 10 tane kadar patronvar ama ben patronlarımı seviyorum... kıyamam onlara... yinede şu makas hamlesi fena değildi hani :keserim

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
zımbada fena değildi aslında :huhuuhuu

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
:eek:hafalanoldum bu kadar acimasiz oldugumu zannetmiyordum

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
arkadaşlar günümüzde intenet ve televizyon insanları yönlendirmektedir.bu yüzden dikkatli kullanıcı olmamız gerekir.mesela kanlı savaşlı cinayeti filimler in fazla seyredilmesi araştırılmışki insanları suça teşvik ediyor toplumların bozulmasına sebebiyet veriyor..........internette öyle gerek oynanan oyunlarda gerek uygunsuz sitelere dikkat etmeli ailemizide kontrol etmeliyiz.................mesela patron u ve amirini döv oyunu, belkide bir gün uyumsuz ,toplumda bir yerde sebat edip çalışamayan en ufak sıkıntıya katlanamayıp amirine tekme tokat girişip döven bu yüzdende herhangi bir iş öğrenemeyip başarısız, insanlar topluluğunu oluşturacak......bu yüzden oynanan oyunlara dikkat edilmeli işin araka planı hesaba katılmalı.seçici olmalı

Üst Ana Sayfa Alt