Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Anneniz Hala Hayatta Ise Onunla Iyi Vakit Geçirin

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Anneciğim , hamdolsun hayatta ama şu an benden uzakta, birazdan onu arayım ve sesini bir duyayım:) ne varki ben babamı daha çok özlüyorum. Baba kız iyi anlaşıyoruz :)
Ewime döndüğüm de, bende babamı yemeğe götüreyim.
babanı yemeğe götürürsen annen belki kıskanıp üzülebilir.Bence ikisini yemeğe götür :)

why not Çevrimdışı

why not

Üye
İslam-TR Üyesi
Allah rahmet eylesin beni annem 4 ay evvel hakkın rahmetine kavuştu. Neredeyse hergün telefonla arar sohbet ederdim. 4 aydır her elime telefon aldığımda hep bi boşluk ve hüzün kaplıyor insanın içini değerini bilin annelerinizin. Onlar olmayınca bayramlar çok zor geçiyor.

H Çevrimdışı

hamza yahyaoğlu

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
bu dünyada insan için anne gibi değerli bir varlık daha var mıdır acaba?
çok güzel paylaşım,burnum sızladı,zor dayandım ağlamamak için. annem hala hayatta ve onu o kadar çok seviyorum ki bir gün kesin olan ölüm gelip onu benden önce alırsa,acısına nasıl katlanacağımı düşünüyorum bazen ve içim sıkılıyor.
Rabbim bizi annelerin kıymetini bilenlerden ve hayırlı evlatlardan eylesin inşallah.

E Çevrimdışı

ebu talhaa

Üyeliği İptal Edildi
Banned
sevdikleri yitirmegin ne demek oldugunu cok iyi bilirim.Rabbim bi daha bana kimsenin acisini gostermesin.ama insanin yasadigi acilar onu olgunlasdiriyor erken yasta kotu bir sey yasayinca travma gibi olur hic bir zaman unutamazsin.ilk aldigim kotu haber babamdan sonra sevdigim cok iyi bir musluman amcamin olum haberiydi.hala unutamiyorum.hatirlayip bazen aglarim.ama olur ya aglamak istersin ya isde olursun ya evde olursun aglayamazsin bir yerde patlarsin aniden.bir kere o kadar yoruldumki artik oturup agladim annem geldi niye agliyorsin dedi. dedim hic iste sinirlendim yoruldum.yuzume bakti dedi babanimi ozledin.. anlamisdi iste halbuki o kadar saklamaya calismisdim.belki babami yitirmedim ama bu daha cok aci veriyor insana.vallahi esirlikden ALLAHA siginin.cok kotu bi sey.ben babami bi daha gorurmuyum.ALLAHU ALIM.ama o geldiginde her sey degismis olacak.hic bir sey koydugu gibi degil.koyup gitdiginde cocukdum.simdi in see Allah 20 yasim olucak.onun icin size bir nasihat babanizi annenizi cok sevin.vakit olur yaninda olmasini istedikleriniz olur ama onlar ya bu hayatda olmaz yada hayatda olsalar bile yaninizda olmayacak kadar size uzak olurlar.

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
akhiler bende annemi ve babamı özledim yaw. üniversiteyi kazanalı ilk kez bu kadar uzun zamandır görmüyorum onları :kötü:

Üst Ana Sayfa Alt