Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Arapça Nusha Akaid Kitaplarını Bulabileceğim Bir Yer Biliyor musunuz?

M Çevrimdışı

Muzammil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Isam kutuphanesinde yok mudur?

Kitap dediğin; sayfalarını eline alma, evirip çevirme, ustunu karalama mantiği olduğu için bende Pdf ya da elektronik tarz sevemiyor ve okuyamiyorum Alketa ya )

Aslina bakarsan pdf indirip fotokobisini çikarma son çare gibi görünüyor fakat umudum var. Bilen çıkar
إن شاء الله

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Kitap dediğin; sayfalarını eline alma mantiği olduğu için bende Pdf ya da elektronik tarz sevemiyor ve okuyamiyorum Alketa ya )

Aslina bakarsan pdf indirip fotokobisini çikarma son çare gibi görünüyor fakat umudum var. Bilen çıkar
إن شاء الله

Haa sen elinde olsun istiyorsun
Bende okuyamiyorum oyle

Dur ben buna bakacam Insallah.
Arap dili edebiyati ve seriat Okuyan Kahire'den arkadaşlarım var. Onlara sorayım dönecem sana ben.

M Çevrimdışı

Muzammil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Haa sen elinde olsun istiyorsun
Bende okuyamiyorum oyle

Dur ben buna bakacam Insallah.
Arap dili edebiyati ve seriat Okuyan Kahire'den arkadaşlarım var. Onlara sorayım dönecem sana ben.

not : Bende arap dili ve edebiyati okuyorum dolayisiyla gözünü seveyim gramer kitaplariyla gelme.Artık bir haller oluyor gorunce.

Sükunet Çevrimdışı

Sükunet

Twitter: @sknttt
İslam-TR Üyesi
İrşad yayınları vardı karşıda onlar istediğin kitabı getirtiyorlar biz almıştık bir kaç kez. Allahu Alem irşad yayınlarıydı.

Sükunet Çevrimdışı

Sükunet

Twitter: @sknttt
İslam-TR Üyesi
Arapça Akaid,tefsir ve alimlerin (Muhammed B.Abdulvahhab,Ibn Teymiyye , ibn Kesir vs)
kitaplarını bulabileceğim yer ve bilen var mı? Yardımcı olacak olanlardan şimdiden teşekkür ederim.
Muhammed bin Abdilvehhab'ın risaleleri arapça olarak tevhid ve sunnet yayınlarından basıldı harekeli olarak. Oradan faydalanabilirsiniz.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Arapça Akaid,tefsir ve alimlerin (Muhammed B.Abdulvahhab,Ibn Teymiyye , ibn Kesir vs)
kitaplarını bulabileceğim yer ve bilen var mı? Yardımcı olacak olanlardan şimdiden teşekkür ederim.

Nerde ikamet ediyorsun

::IM4M`UL-HAREMEYN:: Çevrimdışı

::IM4M`UL-HAREMEYN::

Tevhid ve Cihad
İslam-TR Üyesi
Üst Ana Sayfa Alt