Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Aşırı Islam Karşıtı Facebook Sayfası

Cundullah el-Kürdî Çevrimdışı

Cundullah el-Kürdî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bu tarz sayfalar arada bana da denk geliyor 2 kelam yazıyorum o karsı çıkanlardan ses seda yok
Hatta benı engelleyemiyorlar bıle bır kısmı harıc
Bunlar la uğraşmaktan zıyade 2 rekat namaz kılıp ALLAH ı dusunsek daha hayırlı olur kanaatındeyım.
ALLAH ın hıdayet vermedıgıne bız bır tesır edemeyiz.
ALLAH celle celaluhu cogu ınsana kuran ıle hıdayet verır cogu ınsanın kuran ıle sapıklıklarını artırır.
Takdir onun bilen gören ısıten hakım olan o
halımıze cok sukredıp ıbadetlerımızı artırmalıyız kardeşler. Yoksa bu ısın ıcınden çıkamayız.

E Çevrimdışı

eslem berire

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Lınkı acmamıstım..fysbk kullanmıyorum
Ama tıklayınca gösterdı korkunc
Bır yıgıt cıksında elını dılını koparsın yazanların ınsallh Rabbım bana nasıp etsın amın
Acmaz olaydm

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi

Cundullah el-Kürdî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sonuc ..? Baska sayfadan dewam eder
Batagın kendını kurutmak lazım
Ugrasılacak bır yer degıl
Batak gibı bır yer..( bence )
Baş edemeyız
بسم الله الرحمن الرحيم
السلام عليكم ورحمة الله وبركاته
Bu sitede defalarca facebook hesabı kapanan arkadaşlar var.
Onlar bir defa açıyorlar, 2defa açıyorlar sonra bırakıyorlar.
Sonunda Facebook'ta gayrıİslami kullanıcılar yoğunlukta oluyor. Biz de facebook zaten kafir diye bahane buluyoruz.
Eğer onlar tekrar açarlarsa biz de tekrar şikayet ederiz!
Elhamdülillah şikayet ederseniz size zararı olmaz (inşaallah).
Şikayet etmeyenler şikayet edecekleri vaz geçirmesinler yeter.
Şikayet edenlere teşekkür ederim.

Not:kardeşim kalbini kırdıysam şimdiden özür dilerim hakkını helal et. Bu yorumu sana değil genele yazdım.

E Çevrimdışı

eslem berire

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Haklısınz ..elbet..lakın kımı kıme sıkayet edecez feysbuk kımın ürünü kım yönetıyor..?

Cundullah el-Kürdî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Haklısınz ..elbet..lakın kımı kıme sıkayet edecez feysbuk kımın ürünü kım yönetıyor..?
Facebook bir şirkettir. Kullanıcılar ise müşteri. Her şirket ayakta kalabilmek için müşterilerinin isteklerini dikkate almak zorundadır. Çoooooooooooooook ciddi olmayan bu tür konularda müşterinin dediği olur.

E Çevrimdışı

eslem berire

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Gene haklısınz ..lakın batagı kökten kurutmak gerek ..ılerıkı sayfada acıp ordan dewam edecekler..

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Arkadaslar kisisel tavsiyemdir. Bu tür konulari hic gündeme getirmeyin, zira facebook kafir bir kurum ve islerine geldigi gibi uygulama yapiyorlar. Ve bilhassa müslümanlari tahrik eden kendileridir.

Daha önce hem kendi sayfamizda hem müslümanlarin sayfasinda gördük, sirf bir tevhidi bayrak, mazlum bir bebek resmi paylasildigi icin aylarda ban ya da sayfayi kökten kapama yoluna gidiyorlar ve sebebe de cogu kez tahrik vs yaziyorlar.

Ama o kafirlere, kutsalimiz olan kitabimizla, peygamberimizle ve hatta Rabbimizi hedef alan paylasim yapan siteleri acikdan pis pis resim katmalarina ragmen ve hatta sayfa isimlerini direk islama acikdan bel alti küfür yapan sayfalari bile SIKAYET etmemize ragmen kafir facebookdan gelen yanit, malesef itirazinizi degerlendirdik ama hakli görmedik demeleri oldu.

Bu kafirler 2 sekilde bu tür seyleri degerlendiriyorlar hem bizi sinir ediyorlar hem de bizim elimizle sayfalarini meshur ediyorlar.

Bence , sahsi görüsüm olarak diyorum hic reklam yapmayin. Allah onlara lanet etsin. amin.

Cundullah el-Kürdî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Tc. Sayfaya erişimi engelledi 1 haftadır sayfada paylaşım yapılmıyor. (SAYFA HALA AKTİF AMA ERİŞİM ENGELİ VAR)

Üst Ana Sayfa Alt