Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Ayın Üyesi Seçimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Birşey sormak istiyorum.
Bir üye bu 3 haftalik gozlem zamani içinde birden fazla uyenin ismini soyleyebiliyor mu ?

İlk iki haftayı gözlem yapmaya ayırırız inşallah.

Üçüncü hafta gözlemlerimizin sonucunu yazarız.

Son olarak bir isim verilmesi yerinde olur sanıyorum.

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Cok iyi fikir
Zaten ben sivasli değilim islam abi :/
Demek öyle Alketa hanım. : )) Gördüğün gibi samimiyet bitti! Yoluma diğer Sivaslı kardeşlerimle devam ediyorum....Tabi ki üzgün, kırgın, yıkılmış ve şok olmuş halde...değil! Bir Sivaslı asla pes etmez. Sonuna kadar savaşıcam. )

Alketa Çevrimdışı

Alketa

İslam-TR Üyesi
Demek öyle Alketa hanım. : )) Gördüğün gibi samimiyet bitti! Yoluma diğer Sivaslı kardeşlerimle devam ediyorum....Tabi ki üzgün, kırgın, yıkılmış ve şok olmuş halde...değil! Bir Sivaslı asla pes etmez. Sonuna kadar savaşıcam. )

Son olarak şunu diyorum
Ben ki arnavudi iken sivasi olmuş Insanim
Gerçek bir sivaslı olmayabilirim
Ve fekat forumun ilk fahri forum tarafi sivaslisiyim.
Sivas tarihi bunu kayitlara geçirmeli.
:/

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Selamun aleykum kardeşlerim,

İnşallah bu aydan itibaren, ayın üyesi seçimlerinde bir yenilik yapıyoruz:

Daha önceki seçimlerde hatırlarsınız, siz üyelerimizin önerilerine göre seçime katılacak üyeleri belirliyorduk. Ancak hem ankette yer alacak üyeler sayıca fazla oluyordu, hem de çoğunlukla hep aynı kişiler öne çıkıyordu.

Bu yüzden inşallah bu aydan itibaren -şu an için 6 kişilik gözlemci bir grubun önerileri doğrultusunda- sadece 3 isim belirlenecek ve tüm forum üyeleri bu 3 isim arasından Ayın Üyesi'ni seçecek.

İnşallah hayırlara vesile olması temennisiyle.. )

Alketa Çevrimdışı

Alketa

İslam-TR Üyesi

Daha önceki seçimlerde hatırlarsınız, siz üyelerimizin önerilerine göre seçime katılacak üyeleri belirliyorduk. Ancak hem ankette yer alacak üyeler sayıca fazla oluyordu, hem de çoğunlukla hep aynı kişiler öne çıkıyordu.

Bu yüzden inşallah bu aydan itibaren -şu an için 6 kişilik gözlemci bir grubun önerileri doğrultusunda- sadece 3 isim belirlenecek ve tüm forum üyeleri bu 3 isim arasından Ayın Üyesi'ni seçecek.

HADI INSALLAH BU SEFER OLSUN :cimcime1

Muwahhide Tevhid Çevrimdışı

Muwahhide Tevhid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

We aleykum selam we rahmetullah..

Şeeeyy peki bu ayın üyesi olanlar 6 ay seçimlerde olmayacak mı es-sahtan.)
(Hayır insanın eline kitap geçince çok güzel oluyor ondan şeyeettiydim.))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...