Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Ayın Üyesi Seçimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Selamun aleykum,

Allah'ın izniyle forumumuzda yeni bir etkinliğe başlıyoruz: Bundan sonra herkes birer gözlemci olacak inşallah; Ayın üyesi seçimleri için.

İnşallah bundan sonra her ayın başında bir anket açıyoruz. Bu açılacak olan anket konusunda ilk 3 hafta boyunca gözlemlediğiniz adayları öneriyorsunuz ve ayın bitmesine 1 hafta kala bu ankette en çok önerilen kişi ayın üyesi seçiliyor. Kriterlerimiz geniş: En çok faydalı paylaşım yapan, en çok mesaj atan, en çok dua eden, en çok online olan, en çok iyimser üye, en çok tartışmalarda ara bulan üye vs vs.. olumlu özellikler genişletilebilir. Ayın üyesi için bir üye önerdiğinizde lütfen sebebini belirterek öneriniz.

Ve inşallah bu seçilen kardeş, ayın son haftasından, sonraki ayın üyesi seçilene kadar "Ayın Üyesi" sembolünü profilinde taşıyacak.

Sadece bu kadar değil tabi, ayın üyesi seçilen kardeşler birer kitap hediyesi kazanacak. Ayrıca seçildiği ilk hafta boyunca inşallah kendisine özel bir konu açılarak, o konuda üyeler tarafından kendisini daha iyi tanımaya yönelik sorulan sorulara cevap verecek*.

*Endişe etmeyin, eğer ayın üyesi seçilirseniz, size soru soran her üye için 3 soru sınırı olacak ve istemediğiniz sorulara cevap vermeme hakkınız da olacak )

İnşallah Şubat ayının başında açılacak anket konusunda görüşmek üzere. Saygılar..

Not:

1. Malesef ayın üyesi seçilmekle ilgili özel bir şart olmasa da, kitap hediyesini alabilmek için Türkiye'de ikamet etmek gerekiyor. Bu sebepten yurt dışından bir kardeş ayın üyesi seçilecek olursa, Türkiye'de yaşayan bir tanıdığına veya bu forumdan kendi istediği bir kardeşe gönderilmek üzere kitap hediyesini devredebilir.

Bunun dışında Türkiye içinde yaşayan bir kardeş de ayın üyesi seçilecek olursa, kitap hediyesini kendi isteği doğrultusunda başkasına devretme hakkına sahiptir.

2. Bir kez ayın üyesi seçilen üye, 6 ay boyunca ikinci kez ayın üyesi seçilemeyecektir.

3. Herhangi bir üye, yönetici, davet grubu üyesi bu seçimlerde önerilebilir.

Güncel:

İstisna olarak; konuyu başlatan olarak ben, Abdulmuizz Fida ve IsLaM4eVeR ahi bu seçimlerde yer almıyoruz inşallah.

Herkes için hayırlı olsun )

Son düzenleme:
eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Aleykumselam

Foruma hayırlı olsun :)

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
We aleykum selam we rahmetullah..

Bize yok diye korkarken 3. şık gönlüme su serpmedi değil.)

Hayırlı olsun..
He sevin sevin bizi hiç düşünen yok:agliyorum Sen hem yönetici ol hemde kitap kazanamama. Çok sinirliyim çoooookkkkk:asabi:)

Herkese hayırlı olsun kardeşlerim...:)

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
He sevin sevin bizi hiç düşünen yok:agliyorum Sen hem yönetici ol hemde kitap kazanamama. Çok sinirliyim çoooookkkkk:asabi:)

Tr de çok kardeşin var dert ettigin şeye bak :harika:

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Muwahhide Tevhid Çevrimdışı

Muwahhide Tevhid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Aşkolsun abla düşündüğün şeye bak.)
Şimdi sana çıkınca sen bana devrediyorsun, ben alıyorum, okuyorum sonra kitapla seni ziyarete geliyoruz.))
Nasıl fikir ama : ))

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
IsLaM4eVeR Akhim hangi kitap hediye edilecekse onu da belirt te ortalık iyice kızışsın :kafaçakma

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Muwahhide Tevhid Çevrimdışı

Muwahhide Tevhid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bana oy vermeyen de banlanır söylememe gerek var mıydı bilmiyorum ama: )) O kadar da vicdanlı biriyim : )) Artı Alketa'nın yaptığı hataya da düşmeyin yani benden söylemesi: )))

Abla ben sivaslı olmuştum hatırlatmama gerek yok galiba : )

Oylarımız Ümmü Yasir ablamıza o kadar..))

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...