Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

BAKALIM HANGİ HIRİSTİYANLAR CENNETE GİREBİLECEK?

C Çevrimdışı

CihadBirligi

Üye
İslam-TR Üyesi
Yav Kardeşim Senin Evinde Yada Akrabanın Evinde Eşinin Dostunun Evinde yokmu hac ı andıran bir kapı pencere ,

bunların ne halt olduğunu herkes biliyor fethullahın da yardakçılarında ne halt oludğunu biliyoruz .

K Çevrimdışı

Kozzsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yav Kardeşim Senin Evinde Yada Akrabanın Evinde Eşinin Dostunun Evinde yokmu hac ı andıran bir kapı pencere ,

Benim logomda haç mı gördün yoksa benim herhangi bir caminin tepesine haç yerleştirdiğimi mi gördün :) ya da benim ya da bir dostumun hristiyanlarla ittifak edek yoksa yeniliriz dediğini mi ? Yani sıradan kişilerden bahsedilmiyor ,, ben özellikle şu saman da ki logo ile kapıdaki haçın benzerliğini görünce hüsnü zannı kaldırdım .

Allah kabul etsin :)

C Çevrimdışı

CihadBirligi

Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAH razı olsun İNŞAALLAH,Cümlemizin Namazı Kabul Olsun İNŞAALLAH.

Ayrıca Başım Ağrıdı he :)

islamıyaşamak Çevrimdışı

islamıyaşamak

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Şimdi karar verin Fethullah Gülen Hoca, hıristiyanlara mı hizmet ediyor, yahudilere mi, yoksa masonlara mı. Yeni bir din çıkartıp peygamberlik yaptığını da söyleyen var. İnsanlara yafta vurmak ne kadar kolay olmuş. Siz siz olun hiç kimse iman etmediğini açıklamadan kimseye kafir demeyin. Aklınızdan bile geçirseniz iman ettiğini söyledii için sorumlu olursunuz. Adnan Oktar, Haydar baş vb. dahi...

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Şimdi karar verin Fethullah Gülen Hoca, hıristiyanlara mı hizmet ediyor, yahudilere mi, yoksa masonlara mı. Yeni bir din çıkartıp peygamberlik yaptığını da söyleyen var. İnsanlara yafta vurmak ne kadar kolay olmuş. Siz siz olun hiç kimse iman etmediğini açıklamadan kimseye kafir demeyin. Aklınızdan bile geçirseniz iman ettiğini söyledii için sorumlu olursunuz. Adnan Oktar, Haydar baş vb. dahi...
her iman ettim diyen kamil mümin midir?imanın şartları "iman ettim" demekle tamamlanmış mıdır?

islamıyaşamak Çevrimdışı

islamıyaşamak

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
her iman ettim diyen kamil mümin midir?imanın şartları "iman ettim" demekle tamamlanmış mıdır?

İman ettim diyorsa yapacak bir şey yok. Aksini söylemedikçe kimseye kafir yaftası yapıştırılamaz. İstediğin hadis kitabında araştır. İstediğin şeriat hocasına sor. Ki bu peygamber efendimiz zamanında da böyleydi. Birçok münafık belliydi ama yine de hiç bir şekilde ayrımcılığa tabi tutulmadılar. İstediğin siyer kitabından araştır.

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İman ettim diyorsa yapacak bir şey yok. Aksini söylemedikçe kimseye kafir yaftası yapıştırılamaz. İstediğin hadis kitabında araştır. İstediğin şeriat hocasına sor. Ki bu peygamber efendimiz zamanında da böyleydi. Birçok münafık belliydi ama yine de hiç bir şekilde ayrımcılığa tabi tutulmadılar. İstediğin siyer kitabından araştır.
"Aksini söylemedikçe",
tamam işte,bu adamlar iman ettiklerini sanarken imanın aksine sözler söyleyip aksine işler yapıyorlar.

VeraŞehadet Çevrimdışı

VeraŞehadet

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Adamın amerikan usagi oldugu ortada. Abd buyuk elciligine bas saglığı dileklerinde bulunuyor, muslumanlarn yaptgni knıyor.. Muslumanm dye ortalkda geziniyor.. Olmaz boyle!

K Çevrimdışı

Kozzsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu arada aklınızda bulunsun , bunların bir de herkul.org ları var ,, kapağındaki fotoraffta bu ,, derlerki herkül değil herkul :) Ama kapak bu ,,

herkul_logo.png

siteye gidin www.herkul.org ve bakın görüldüğü üzere kabak gibi herkül yazmakta şimdi amerikan avukatları zıplayıp var mı delilin oranın gülenle bağlantısın dair diye zırlayabilirler :muhaha...

NEYSE GELELİM GÜNÜN TESADÜFÜNE :)

Herkül mitolojide baba ilah zeusun oğludur zeusun aktivist oğlu ;güçlü ,kuvvetli ,çakıp oturtan tipleme ,,

eee bi de Haşa Allah'ın pasifist oğlu vardır , vurdun mu diğer yanağını uzatan hah bildiniz İsa(a.s.)

Tesadüf bu ya İskoç mason mistizminde ( gülenin hocası saidin üstadlarım dediği ,abduh ve efganinin bağlı olduğu localarda ) Herkül, İsa olmaktadır :yale

MORALS and DOGMA by Albert Pike

İngilizce bilenler için ayrıntılı açıklaması yukarıda ki linkte .

Cemaat tesadüfleri sever netekim !!!

VeraŞehadet Çevrimdışı

VeraŞehadet

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu arada aklınızda bulunsun , bunların bir de herkul.org ları var ,, kapağındaki fotoraffta bu ,, derlerki herkül değil herkul :) Ama kapak bu ,,

herkul_logo.png

siteye gidin ve bakın görüldüğü üzere kabak gibi herkül yazmakta şimdi amerikan avukatları zıplayıp var mı delilin oranın gülenle bağlantısın dair diye zırlayabilirler :muhaha...

NEYSE GELELİM GÜNÜN TESADÜFÜNE :)

Herkül mitolojide baba ilah zeusun oğludur zeusun aktivist oğlu ;güçlü ,kuvvetli ,çakıp oturtan tipleme ,,

eee bi de Haşa Allah'ın pasifist oğlu vardır , vurdun mu diğer yanağını uzatan hah bildiniz İsa(a.s.)

Tesadüf bu ya İskoç mason mistizminde ( gülenin hocası saidin üstadlarım dediği ,abduh ve efganinin bağlı olduğu localarda ) Herkül, İsa olmaktadır :yale

MORALS and DOGMA by Albert Pike

İngilizce bilenler için ayrıntılı açıklaması yukarıda ki linkte .

Cemaat tesadüfleri sever netekim !!!
Bunlardan her şey beklenir abi..

VeraŞehadet Çevrimdışı

VeraŞehadet

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Adam kafirlerle dostlugu iyi beceriyor.. Başörtüsü teferruattır diyor..Muhammed Allah'ın Rasulüdur hükmüne gerek yoktur diyor. Sözde kelime'i tevhide inandigini iddia ediyor..Papa Jean Paul'e yazdığı yalakalik abidesi mektubunu oku bakalım neler yazmış ?..

M Çevrimdışı

mustafa_mardin

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Adam kafirlerle dostlugu iyi beceriyor.. Başörtüsü teferruattır diyor..Muhammed Allah'ın Rasulüdur hükmüne gerek yoktur diyor. Sözde kelime'i tevhide inandigini iddia ediyor..Papa Jean Paul'e yazdığı yalakalik abidesi mektubunu oku bakalım neler yazmış ?..

]"Nihai hedefe ulaşana kadar, yani sonuca ulaşana kadar her yöntem, her yol mubahtır. Bunun içerisine yalan söylemek de, insanları aldatmak da girer..." (Fethullah Gülen; Fasıldan Fasıla, C:1, s.125)

islamı geçtik hangi ahlak anlayışı hangi felsefe hangi din buna izin veriyor araştırmak lazım. ilkesizlik ve pragmatizmin tavana vurması. :kafaçakma

VeraŞehadet Çevrimdışı

VeraŞehadet

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
]"Nihai hedefe ulaşana kadar, yani sonuca ulaşana kadar her yöntem, her yol mubahtır. Bunun içerisine yalan söylemek de, insanları aldatmak da girer..." (Fethullah Gülen; Fasıldan Fasıla, C:1, s.125)

islamı geçtik hangi ahlak anlayışı hangi felsefe hangi din buna izin veriyor araştırmak lazım. ilkesizlik ve pragmatizmin tavana vurması. :kafaçakma

Çok biliyor, üstüne alimlere bile kafa tutuyor azılı kefere !

K Çevrimdışı

Kozzsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Bunların ilk hedefleri meşrutiyetti , İttihat terakkiyi getirdi "dünyevi saadetlerinin meşrutiyette olması", İkinci hedefleri Cumhuriyetti , "deli saidin cumhuriyetçi karıncaları" CHP yi getirdi , 3. Hedefleri Demokrasiydi "askerin refahdan daha demokrat olması" ılımancılığı getirdi . Kendini mehdinin tüzel kişiliği sanan bir dünya şaşkın ... He bu arada gülen mehdinin geleceğine falan da inanmaz ben kendi gözlerim ve kulaklarımla şahidim "sonradan dönmüşmüdür bilmem" zaten evvelki konuşmalarında da kafası karışık şekilde şahıs ve şahsı manevi arasında gidip geliyordu sonunda orrtamına uyup şahsı manevide karar kıldı sanırım dediğim gibi sonradan dönmemişse ... Şeytanı kullandığını ve kandırdığını sanan avam ve şeytana oyuncak olan gulatı belam bileşkesi gibi bi şeyler ...

Üst Ana Sayfa Alt