Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Başımdan Geçen Olay(onların Kini)

Ebu_musab Çevrimdışı

Ebu_musab

Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleyküm ,akhiler dün eşim ve oğlumla alışveriş yapmak için markete gitmiştim ve sıradan bir alışveriş yapıyorduk , (eşim çarşaflı ve bende sakallıyım elhamdülillah) o sırada biz yiyecek reyonunun önündeyken yanımıza bi kadın geldi ve bağırarak NEYSEKİ CUMHURİYET KAZANDI CUMHURİYET GELDİ İSTANBULA AMA MANAVLARA HALA GELEMEDİ BURALARADA GETİRİCEZ diye bağırmaya başladı ,kadın olması hasebiyle hiç diyaloğa dahi girmedim eşimin sinirleri bozuldu ama ben ona memnun olması gerektiğini söyledim elhamdulillah demekki dışarıdan bakıldığında müslüman olduğumuz belli oluyorki bu islam düşmanları bize kinlerini kusuyorlar ,şahsımıza değil islama yapılmış olan saldırılar bunlar rabbim dinine ve şiarlarına düşmanlık gösteren istemeyen ne kadar kafir varsa cehennemine alsın allahumme amin.

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Eğer ben olsaydım Allahın izniyle ona kadın muamelesi yapmaz haddini bildirirdim.
Yok öyle mülayimlik anlayışımda.
Gerçi hanım yanımda olsaydı bana bırakmaz kendisi hallederdi inşallah

عبيد Çevrimdışı

عبيد

إذا لم تخلص فلا تتعب
Eğer ben olsaydım Allahın izniyle ona kadın muamelesi yapmaz haddini bildirirdim.
Yok öyle mülayimlik anlayışımda.
Gerçi hanım yanımda olsaydı bana bırakmaz kendisi hallederdi inşallah
Abe bizim Diyarbakırlılar ayrı , orda zaten bunu açıktan yapmaya cesaretleri olmaz. Allah nasip ederse oraya özellikle de bağlar tarafına ilerde yerleşmeyi düşünüyorum. Çok farklı ve güzel bir yer. Küfürle devamlı olan o çekişme insanı dinç tutuyor

Ebu_musab Çevrimdışı

Ebu_musab

Üye
İslam-TR Üyesi
Karşımdaki erkek olsa bu sakinliğimi koruyamazdım tabi ama allah hesabı pek çabuk görendir , ben sustuğumda beni savunan ve ona şanet yağdıranların olduğuna iman etmesem bu duruşu koruyabilirmiydim hiç rabbimin melekleri o insana lanetini yağdırmıştır hiç şüphe yokki

“Kim haksız olduğu bir münakaşayı terkederse kendisine cennetin kenarında bir ev kurulur. Haklı olduğu bir münâkaşayı terkedene de cennetin ortasında bir ev kurulur.Kim de ahlakını güzel kılarsa cennetin yüce yerinde bir ev kurulur.”

[Tirmizî, Birr 58, (1994); Ebu Dâvud, Edeb 8, (4800); İbnu Mâce, Mukaddime 7, (51); Nesâî, Edeb (6, 21).]

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İnancsız kımseler bızlere laf soyledıklerınde onlara bırsey yapmayacagımızı bıldıklerı ıcın bu kadar rahat bır sekılde saldırabılıyorlar.
Ama bır kac kımse cıkıp bunları bır dovse ozaman acıktan kinlerini kusamayıp içlerinde irin olarak biriktireceklerdir.

Sen dogrusunu yapmıssın.Onlar cahil kımseler cahille munakasa ancak sadece senı yorar onada haklı oldugu duygusunu yasatır.

Zaten ulkede bu ınsanlar provakasyona davet cıkarıp ınsanları haksız yere zındanlara tıkmanın pesındeler.Bunlarda onların maşası.

Sen ona dayak atsan emın ol herseyın suclusu bunların dınlerınde sen olursun.Sen nıye yaptın dıye sana asla kımse sormaz.

Bu da inancsız kımselerle bırlıkte yasamanın zorluklarından bırıdır.

ALLAH zulcelal muslumanlara bu dının ızzetını tekrar geri versin.
Zor şeyler cok dusunuyorum ama ısın ıcınden cıkılmıyor kardesler.Ve gorunen o kı yakın zamanda ALLAH zulcelal bunlara bır vuracak ama.

Bu ahmakların yuzunden ınsaallah azab bıze muslumanlara dokunmaz.

Üst Ana Sayfa Alt