Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Basıp gideyim diyorum bu ellerden...

portalkal Çevrimdışı

portalkal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Artık,ümmetin bu vurdum duymazlığı,ticaret hayatının ömrümün 18 saatine hakim olmasından,önümde yetiştirdiğim çocukların,peygamberin sünnetinden bihaber,eşimin bilgisinin sınırlı olmasının verdiği ruhsal sıkıntı canıma tak etti.bir dağ başına kaçıp,oralarda ibadetime,tarlama tapanıma devam edesim var,%20 'sini gerçekleştirebildim belki bunu,fakat ümmetin derdi,tasası bir yandan beni lime lime ediyor.

ümmetin erkekleri ;silah gönderemiyorsanız,doğum kontrol hapı gönderin... diyen bacıma,anneme,eşime ne cevap vereceğimi şaşırıp,ağlamayı,şerefimi sorgulamaya iterken beni zihnim,aklıma al*i imran 139 geliyor....

Gevşemeyin, hüzünlenmeyin. Eğer (gerçekten) iman etmiş kimseler iseniz üstün olan sizlersiniz.

[FONT=Verdana, Arial]gevşedik ya Rabbi,hüzünlendik ya Rabbi,gerçekten iman ettikmi sen bilirsin ya Rabbi....

A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
F6TVn.jpg