Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bebek Aşısı

M Çevrimdışı

muhtaç1

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
S.a yeni dogan bebegime asi yaptirmamin bir zarari varmidir asi yaptirmazsam bir cok hastaliga yakalanabilecegi soylendi

KAYA Çevrimdışı

KAYA

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
as Allah İslama bağışlasın bende bu konuyu bir ara arastırdım en son yaptırdım aşılarını ama kafamda net cevap olmadı

Devlet-i 'Aliyye Çevrimdışı

Devlet-i 'Aliyye

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleykum.

Allah İslam'a Bağışlasın kardeşimi. Kemal Özer Hocamı dinle. Türkiye'de ve dünyanın pekçok ülkesinde kısırlık yüzdesi gün geçtikce yükseliyor. Şöyle bir yazı dikkatimi çekmişti bir kaç yıl önce "350 Milyonluk Bir Dünya Planlıyoruz". Şuan Türkiyede remi verilere göre %20 kısır -doktor yardımı olmadan çocuk sahibi olamıyorlar-. Yani 5 kişiden 1'si kısır. Domur Gribi aşısı geldiğinde bir milyon kişiye bu aşı yapıldı ve zararı anlaşılınca geri kalanları imha edildi. Millet Vekillerinden birisi yukarıda zikrettiğim hocamın ismini anarak karşı çıkmıştı bu aşıya. Hatta aklıma geliyor dönemin Sağlık Bakanı, Erdoğan'dan yanı başbakanımızda aşı olacak demişti. Sonra azar işitmiş olacak ki "başbakanımız aşı olmayacaklarmış" dedi. Bir kaç yazı daha okumuştum, o yazılardan birisnde bir aile ilk çocuğuna aşılarını vurduruyorlar ikincisi olunca vurdurmuyorlar ve ikinci çocuk çok daha sağlıklı ve hastalıklara dayanıklı oluyor. Amerika'da bir aile hakeza hiç aşı vurdurmamışlar -aile boyu- ve hiç bir şeyleri yoktu. Sen yinede Kemal Özer hocama yaz. Mutlaka ikna edici şeyler yazacaktır ki bu konularda dürsttür. Mesela şunları vurdur şunları vurdurmada diyebilir. Ama topyekun karşı diye biliyorum. Dikkatin ve araştırman için Allah senden Razı olsun. Senin gibilerin sayısını çoğaltsın.İnşeallah doğrusu neyse ona kalbin meyleder ve onu yaparsın. Araştırman istişaredir. -Sahih bir şekilde- İstihare yapmayıda unutma inşeallah.

Kemal Özer Hocama Buradan Ulaşabilirsin: http://www.kemalozer.com/

Not: email adresine yaz. benimle konuşuyormuş gibi rahatlıkla konuşabilirsin inşeallah.

Selamun Aleykum.

M Çevrimdışı

muhtaç1

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleykum.

Allah İslam'a Bağışlasın kardeşimi. Kemal Özer Hocamı dinle. Türkiye'de ve dünyanın pekçok ülkesinde kısırlık yüzdesi gün geçtikce yükseliyor. Şöyle bir yazı dikkatimi çekmişti bir kaç yıl önce "350 Milyonluk Bir Dünya Planlıyoruz". Şuan Türkiyede remi verilere göre %20 kısır -doktor yardımı olmadan çocuk sahibi olamıyorlar-. Yani 5 kişiden 1'si kısır. Domur Gribi aşısı geldiğinde bir milyon kişiye bu aşı yapıldı ve zararı anlaşılınca geri kalanları imha edildi. Millet Vekillerinden birisi yukarıda zikrettiğim hocamın ismini anarak karşı çıkmıştı bu aşıya. Hatta aklıma geliyor dönemin Sağlık Bakanı, Erdoğan'dan yanı başbakanımızda aşı olacak demişti. Sonra azar işitmiş olacak ki "başbakanımız aşı olmayacaklarmış" dedi. Bir kaç yazı daha okumuştum, o yazılardan birisnde bir aile ilk çocuğuna aşılarını vurduruyorlar ikincisi olunca vurdurmuyorlar ve ikinci çocuk çok daha sağlıklı ve hastalıklara dayanıklı oluyor. Amerika'da bir aile hakeza hiç aşı vurdurmamışlar -aile boyu- ve hiç bir şeyleri yoktu. Sen yinede Kemal Özer hocama yaz. Mutlaka ikna edici şeyler yazacaktır ki bu konularda dürsttür. Mesela şunları vurdur şunları vurdurmada diyebilir. Ama topyekun karşı diye biliyorum. Dikkatin ve araştırman için Allah senden Razı olsun. Senin gibilerin sayısını çoğaltsın.İnşeallah doğrusu neyse ona kalbin meyleder ve onu yaparsın. Araştırman istişaredir. -Sahih bir şekilde- İstihare yapmayıda unutma inşeallah.

Kemal Özer Hocama Buradan Ulaşabilirsin: http://www.kemalozer.com/

Not: email adresine yaz. benimle konuşuyormuş gibi rahatlıkla konuşabilirsin inşeallah.

Selamun Aleykum.
Allah razi olsun kardesim insallah kemal ozer hocaya sorayim

Bir Aciz Kul Çevrimdışı

Bir Aciz Kul

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Allah devasini vermediği hastalık vermemiştir. Buyuruyor Rasulullah
Eskiden otizm diye bir hastalık yokken şimdi en az her aile de bir tane Otizm li var. Bu hastalığa çoğunlukla asilarda ki kimyasalların sebep olduğu söyleniyor. Ticari amaçla da bu asilardan çok para kazanıyorlar. İnsana şifa yi da hastalığı da veren allah tir. Biz guvendigimiz doğada ki Allah in yarattığı ürünleri kullanarak tedbir alırız takdir allah tan dir. Biz de evladimiza yaptirmadik bu sebeplerden dolayı ve doktorlarla çok tartıştık ve inanın cevap vermekte tikaniyorlar.

K Çevrimdışı

kala__

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
S.a yeni dogan bebegime asi yaptirmamin bir zarari varmidir asi yaptirmazsam bir cok hastaliga yakalanabilecegi soylendi

Ve aleykum EsSelâm masonların rotary diye bir klubü var oraya bağlı olanlara rotaryen deniyor. Türkiye'de rotaryen olan bir kadın doktor kendisi bizzat çocuk felci aşısına rotarynin çok büyük bir destek verdiğine dair bir konuşma yaptı. Hatta konuşması youtube da masonlar.org kanalında yayınlandı. Yani aşı olayını bizzat destekleyenler masonların ta kendisi. Videonun linkini koyardım lakin videoda kadın olduğu için koymuyorum. Nesil giderek çürüyor bundan da aşıların zararını anlayabiliriz inş. Hiç aşı olmamış bir arkadaşım oldu olası benden çok daha sağlıklı

Üst Ana Sayfa Alt