Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bilgisayar Yardım Bölümü Hakkında Bilgilendirme

Muhammed Faruk Çevrimdışı

Muhammed Faruk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Es-Selamu Aleykum Ve Rahmetullah,

Kardeşler bu bölüm hakkında birkaç şey söylemek istiyorum.

1)Bilgisayar ile alakalı olabilecek konuları açtığınızda forumun düzeni açısından bu bölüm altında konuları paylaşın.

2)Bilgisayar ile alakalı olabilecek konular neler?Bunlar Bilgisayar;İşletim Sistemleri,İnternet,Program,Güvenlik,Windows,GNU/Linux vb. Telefon;Android,iOS,Güvenlik,Yazılım,İşletim Sistemleri,Uygulama vb. Bunun dışında Teknoloji ile ilgili güzel,bilgilendirici,önemli yazılar paylaşılabilir.

3)Bir konu içindeki uygulamaya dayalı bazı adımlar varsa, o adımları kendiniz uygulayıp sonuçları görmeden paylaşmayın.Çünkü bazı adımlar yapılırken bilgisayar veya telefon kullanılamaz hale gelebilir.Böyle riskli adımlar varsa bunları muhakkak belirtmeniz gerekir.

4)Bir konu paylaşırken gerçekten o konunun paylaşılmaya değer bir konu olmasına dikkat edin.Hani gereksiz bir bilgi yığını ve dağınıklık olmasın.

Üst Ana Sayfa Alt