Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Biliyorum, Yaşıyorum

C Çevrimdışı

Can Feza

Üye
İslam-TR Üyesi
Yaşamımda önce sevmeyi öğrendim; çünkü sevdikçe kendimi tanıyabildiğimi gördüm.

Bağışlamanın ne olduğunu anladım ve bağışlamanın bana yeni dostlar kazandırdığını gördüm.

Birgün geçmişime baktığımda pişmanlığımdan üzülmediğimi gördüm; bunları ben yaşadım çünkü…

Birisini anımsamanın, aslında küçük bir telefon görüşmesi denli kolay olduğunu biliyorum artık.

Aslında bana değer veren kişilerin çok yakınımda olduklarını, fakat gözlerimin hep uzaklarda olduğunu anladım.

Birisini kırdıktan sonra özür dilemenin aslında beni ben yaptığını anladım.

Sen benim için önemlisin diyebilmenin, verebilecek en büyük armağan olduğunu anladım. Kıyıda yürür ve düşünürken birinin de beni düşündüğü duygusu, beni sevindiriyor.

Mutlu olmanın, aslında bir kedinin güzel bir anını yakalamak denli kolay olduğunu anladım.

Kaçırdığım olanakların, bana aslında yeni olanaklar yarattığını gördüm.

Yıldızların benim için parladığını görmeyen gözlerimin, gün geldi yaşamımdan kayan yıldızların gömüldüğü geçmişi unutması gerektiğini anladım.

Gözlerin, sözcüklerden daha önemli olduğunu ve yalan söyleyemediklerini biliyorum.

Yaşamımda, yanımda görmek istediklerimi yanımda göreceğim; çünkü onların bana değer verdiklerini biliyorum.

Telefonun 160 karakterine üzüntünün, mutluluğun, yıkıntının sığdığını gördüm.

Yaşamın, yaşamaya değer olduğunu ve istersem, her an mutlu olabileceğimi öğrendim.

Bahar Akman - Bütün Dünya

hifa Çevrimdışı

hifa

Üye
İslam-TR Üyesi
Birisini kırdıktan sonra özür dilemenin aslında beni ben yaptığını anladım.

Allah razi olsun can...

Üst Ana Sayfa Alt