Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bir Insana 40 Gün Deli Dersen Ne Olur ?

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Sanırım pek birşey olduğu yok bizim deli kardeş hale eskisi gibi :mutlu

V Çevrimdışı

vuslatım

Üye
İslam-TR Üyesi
sonuc olrak deli mi degil mi onu ögrenmek istiyoruz site halkı olrak deliyse ona göre yaklaşalım :ihihih :ihihih :ihihih :ihihih

htc66 Çevrimdışı

htc66

Üye
İslam-TR Üyesi
Deli olan kisi hic ''Ben deliyim'' der mi? :mutlu O hepimizden akillidir ama caktirmiyor :p

V Çevrimdışı

vuslatım

Üye
İslam-TR Üyesi
ibreler o yönde gösteriyor tam tahlil halid gelince ortaya cıkacak kurul kararından gecerce(kurulun yarısı tanıdık)
deliligi onaylanacak siteden bannnnnnnnnnnnn

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Deli olmadıgını ıddıa etsede ona deli diyenler bunu 40 gun tekrar ettikleri için opnun deli olduguna inanmıslardır haliyle deli olmadıgına kimseyi ınandıramayabilir :)

V Çevrimdışı

vuslatım

Üye
İslam-TR Üyesi
sorun bu değil şimdi ona herkes deli diyor kendisi de deliyim dıyor ama davranısları o yönde mi bilmiyoruz akıllı dıyende var deli diyende sonuc olarak bu delimidr akıllımıdır bulmaya çalışacazgız deli ortalıkta yok zaten uyuyodur :))

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Soru: Bir insana 40 gün deli dersen ne olur ?
Cevap: Halife olacak hali yokya :huhuuhuu

Soru: bizim deli gerçekten delimi?
Cevap: deliye benzer bir halimmi var! :asabi

Soru:
_mechul_ ' Alıntı:
sonuc olrak deli mi degil mi onu ögrenmek istiyoruz site halkı olrak deliyse ona göre yaklaşalım :ihihih :ihihih :ihihih :ihihih

Cevap: Korkmayın... herzaman ısırmam :dillll

_mechul_ ' Alıntı:
ibreler o yönde gösteriyor tam tahlil halid gelince ortaya cıkacak kurul kararından gecerce(kurulun yarısı tanıdık)
deliligi onaylanacak siteden bannnnnnnnnnnnn

deliyi kapıdan kovsanız, pencereden girer.
pencereleri sıkı sıkı kapasanız bacadan girmeye çalışır. deliden kaçış yoktur.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
istersen seni banlıyayım hemen :) çok estromatik ban atarım : ) okadar güzel atarım ki o bölgede olan akıllılarda giremeyebilir siteye : )

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
:cihad:cihad:cihadsen benim deli intifada çocuk ordumla tanışmadın galiba ahi... :muhaha ALLAHın izniyle taş taş üstünde bırakmazlar. beni yeni bir direnişe mecbur bırakmayın. deli islam-tr nin dir. islam-tr delinindir. kimmiş o banlayacak gelsinmiş bakayım.

:güller

:cihad:cihad:cihad:cihad:cihad:cihad:cihad:cihad:cihad:cihad:cihad:cihad:cihad:cihad:cihad:cihad:cihad:cihad:cihad:cihad:cihad:cihad

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ahi. sen şimdi bizi banlayıp siteden uzaklaştırıyomusun yoksa şaka yaptında vazmı geçtin. ona göre benim mini intifada ordumu yollayacağımda. şakaysa geri çekebilirim. nede olsa onların başında ben varım.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
yok müslüman kanı akıtmak haramdır o yüzden kaçtım..

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
!sLaM4eVeR ' Alıntı:
yok müslüman kanı akıtmak haramdır o yüzden kaçtım..

iyi etmişsin ozaman. :huhuuhuu eğer kaçmasaydın intifada ordumun hemen ardından kendilerini cihada adayan deli ordumla karşılaşacaktın :muhaha

Üst Ana Sayfa Alt