Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bir Islami Siteden Ne Beklersiniz - Yeni Tasarım Için Fikir Alıyoruz

S Çevrimdışı

sawel

Üyeliği İptal Edildi
Banned
allah razı olsun islam4ever çevremdeki samimi müslüman kardşlerimi sizinle irtibata geçmesi için bilgilendirip yönlendirecem inşallah yeni siteniz ümmete faydalı olacaktyır allah emanet olunuz

B Çevrimdışı

BaiTullaH

Üye
İslam-TR Üyesi
takva.com gibi banner olsa güzel olur takva.com açılışındaki usame bin ladin hattap ve diger mücahitlerin resmi olsa on numara olur ama mahkeme kapatırmı onu bilemem

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
allah razı olsun islam4ever çevremdeki samimi müslüman kardşlerimi sizinle irtibata geçmesi için bilgilendirip yönlendirecem inşallah yeni siteniz ümmete faydalı olacaktyır allah emanet olunuz

Allah razı olsun ahi. Duanızı eksik etmeyin.

Maliik Çevrimdışı

Maliik

Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamu aleikoum wr kardesler bu bolumde yazilan tum yazilari okumadim bende birsey tavsiye etmek istiyorum belki daha once tavsiye eden olmustur olduysa kusuruma bakmayin...

yeni sitede kampanyalar baslatilabilir mesela hayirda yarisma kampanyasi gibi veya iyiligi emredip kotulugu nehyetmek için her gun problemleri sunup cozumlerini bulmak gibi insanin gunluk hayatina yon verecek seyler yapmak...
gorevli kardeslerimizin daha fazla olmasi iyi olur... aralarinda uhtilerimiz için bayan bir gorevli bulunmasida iyi olabilir boylece uhtilerimiz bu bayan gorevliyle irtibata geçebilirler erkek gorevlilerle irtibata geçmelerine gerek kalmaz... tabi siz daha iyi bilirsiniz insAllah...
Allah kolaylik versin =)
fiemanillah

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Aleykum selam Allah razı olsun görüş belirttiğiniz için.

Ancak hala orijinal fikirler pek çıkmadı...

Eskiye devam mı edelim : )

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
belki çok kafam karişikti bulamadım ama, sevdiğim videoyu inndirme yeri bi bakışta göremedim.

üye ol da indir falan siteleri fazla.
"paylaşımın herkese serbest olması"; hizmeti ayağa getirmek gibi bişi olması gerek artık. anladiiiiiiiiiiiiiii

Maliik Çevrimdışı

Maliik

Üye
İslam-TR Üyesi
Aleykum selam Allah razı olsun görüş belirttiğiniz için.

Ancak hala orijinal fikirler pek çıkmadı...

Eskiye devam mı edelim : )

Ahi bize bir ornek verseniz insAllah?? yardimci olmayi cok isterim ne tur yenilikler bekliyorsunuz?? Rabbim yar ve yardimciniz olsun insAllah

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
belki çok kafam karişikti bulamadım ama, sevdiğim videoyu inndirme yeri bi bakışta göremedim.

üye ol da indir falan siteleri fazla.
"paylaşımın herkese serbest olması"; hizmeti ayağa getirmek gibi bişi olması gerek artık. anladiiiiiiiiiiiiiii

Abi videoyu indirme gibi alternatifi normalde aklı başında insan sunmaz ama farklı bir alternatif düşünebiliriz. Herkese serbest ancak herşey serbest değil. Hatta bana kalsa birçok şeye müsade etmemde, herşey düşündüğümüz gibi olmuyor.

Gayri islami video dışında gayri ahlaki olmayan her video zaten ekleniyor.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Ahi bize bir ornek verseniz insAllah?? yardimci olmayi cok isterim ne tur yenilikler bekliyorsunuz?? Rabbim yar ve yardimciniz olsun insAllah

Mesala kardeş daha önce foruma açıklamıştım hem onu hatırlatım hem de düşündüğüm bir yeniliği daha belirtim.

Eski dediğim, canlı sohbetler, canlı kuran tecvit dersi olacak. Online olarak hoca eşliğinde sohbet ve ders. Ders verecek hocalar hazır sistemin hazırlanması gerek.

Yeni birşey daha demiştim ona gelince, pcden pdf,word,text,exceel gibi makalelik ya da kitaplık yazıları direk pcden yükleme ve onun ziyaretçilerin kitap gibi okunmasına dair bir sistem.

Bizden daha kaliteli ve orijinal fikirlerin ortaya çıkması gerek : ))

G Çevrimdışı

gayb3

Üyeliği İptal Edildi
Banned
bende acizaane şunu söylemek isterim ki nasıl serbest kürsü-soru-cevap bölümü varsa tasavvuf bölümüde olursa tam anlamıyla süper olur.allah yapımcılarından razı olsun.

T Çevrimdışı

Tevhid-Dini

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
:) tasavvuf bölümü kesin olur ama bundan memnun kalır mısın bak işte burada ciddi şüphelerim var

E Çevrimdışı

Eski haberci

Üyeliği İptal Edildi
Banned
ben konuyu pek anlamadım ama çok ciddi bir konu hele islami sitelerde hiç olmaması lazım üyelik karşılığı linkleri görmek hiçte hoş değil herkese açık olsa daha iyi olur bide böyle anlık takip edebileceğimiz haber yeri olsa sonra kitap bölümleri olsa buna destek verebilirim örn guraba yayıncılıktan kitap istiyen varsa pdf alabilirsek yayın evinden, yayınlarız .dua yayıncılıktan alabiliriz işte böle artırabiliriz nasıl olur acaba

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
1- Linkler sitelerin yüzde kaçını oluşturuyorda bunu olmazsa olmaz diye sunuyorsun.
2- Telif hakları diye birşey varken bakkaldan alıp sunabilirim gibi tavsiyeler hayalcilikten öteye geçmez bence. Yok ben gidip izin ve telifi alırım dersen sırf kitablar için ayrı site açarız Allahın izniyle.

E Çevrimdışı

Eski haberci

Üyeliği İptal Edildi
Banned
yok abi kendileri veriri inşALLAH okumak için veriler de sitede yayınlamak için olursa nederler onu bilmem

Üst Ana Sayfa Alt