Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bir Islami Siteden Ne Beklersiniz - Yeni Tasarım Için Fikir Alıyoruz

SİYAHSANCAKLI Çevrimdışı

SİYAHSANCAKLI

Üyeliği İptal Edildi
Banned
sitenin üst panel kısmında media player olarak cihadi marşlar çalsın,radyolar eklensin,dini bilgiler içeren ebook tarzı kitaplar eklenebilir tıklayınca içerik açılsın..foruma girişlerde salavat,tekbir gibi sesli diyaloglar eklensin..

B Çevrimdışı

bluecaplan

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ilk girdiğimde face eklentisi dikkatimi çekti

bence kaldırın çünkü resimler çok dikkat çekici içerisinde kapalısı da var açığıda inananı da var inanmayanı da göz kayıyor.

S Çevrimdışı

s.ü

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
arapça için özel bir bölüm ayrılırsa çok güzel olur. teşekkürler...

M Çevrimdışı

muaz talha

Üye
İslam-TR Üyesi
sa kardeşlerim bu yeni site için değişik bir fikrim olucak ama önce bu fikre nasıl vardım onu kısaca yazayım ben acizane cübbeli hocanın yanonda bir fiil 3 yıla yakın hizmette bulundum özellikle bursada ama gün geldi allah sizlerden razı olsun bu sitenizden aldığım bilgiler sayesinde bazı sorular sormaya başaldım kendi kendime ve bu soruları bir gün cübbelyede sordum bana ne dese iyidir sana nerden esti tefsirleri karıştırmak boş ver evhamlanmaa sakın haa yoksa bu yoldan kayarsın demesinmiii....rabıtayayı karıştırma himmeti karıştrırma vahhabilerle oturup kalma vs vs.... ama ALLAHA hamd olsun şimdi mümin muvahhid bir müslümanın .. benim size önerim ise:SAPIK BİDAT EHLİ FIRKALRDAN ÇIKIP EHLİ SÜNNETİ BULAN KARDEŞLERİMİZİN NASIL NE ŞEKİLDE DÖNDÜĞÜNÜ KONU ALAN BİR BÖLÜMÜNÜZ BULUNSUN MESELA BEN NASIL DÖNDÜM ?10 YILLIK TASAAVUF HAYATIMDA NEDEN BUGÜNE KADAR GERÇEKLERİ GÖREMEDİM?BU KONU İÇİN ÖZEL BİR BÖLÜM YAPMANIZI ALLAH İÇİN İSTİHRAM EDİYORUM.. VE ÇOK FAYDALI OLACAĞINADA İNANIYORUM CEVABINIZI BEKLİYORUM AYRICA KARDEŞLERİM NETİN İYİ TARAFLARI OLDUĞU GİBİ KÖTÜ TARAFLARINIDA GÖRSEL OLARAK YAYINLAMANIZI İSTİYORUM MESELA HANGİ SİTE KİMİN ELİNDE KİME HİZMET EDİYOR GİBİ.. SELAM VE DUA İLE...EHLİCİHAD EBU MUAZ

Y Çevrimdışı

yiğido

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
yeni forumda dine islama dair herşey olsun manevi yazılar olsun ilahiler ezgiler cihad devrim savaş marşlarıda olabilir.tabikide.....

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
ehlicihad kardeş farklı bi bakış açısı

aslında olabilir

Ebu Yusuf Çevrimdışı

Ebu Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Özel Mesajlasma olmasın. Bence bu Cok önemli Kimse kimseye özel mesaj atamasın ve tanısamasın.

ansar al islam Çevrimdışı

ansar al islam

Üye
İslam-TR Üyesi
selamün aleyküm kardeşim bence bu sitede ister bu ülkenin ister başka ülkenin olsun yalnışlarını ve doğrularını gösteren videolar,resimler ve yazılar olabilir. allah'ın istediği gibi bir kul olmamız için bize allah tealanın hoşuna gideceği amelleri gösterebilirsiniz...mesela cihadın her erkek ve kadın müslümana farz olduğu gibi.böyle yaparsanız eminim ki sitemizi daha çok kişinin ziyaret edip fikirlerinin değişeceğini düşünüyorum.allaha emanet olun allah hayırlısını versin allah hepinize yardım etsin

F Çevrimdışı

FatmaNeşe

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Henüz yeni üye olduğumdan her bir konuyu tam inceleyip okumaya çok zaman lazım. Eski konularıda yokluyorum tabiiki. Eğer bir mahzuru yoksa, cevaplamaya girişiyorum. Konu kapanmışsa o zaman başka.

Kusuruma bakmayın saygıdeğer kardeşlerim, ama bir fikir de bulunabilirmiyim? Sanki, evet buyur diyen olmuş gibi açtan girişiyorum. Allah c. c bana akıl versin, hakkım olmadığı durumlarda iki çenemin arasına sahib olmamı nasib eylesin. Amin.

Ben nefsime hakim olmasını bilseydim, yüce Allah'ım c.c beni zaten başka yaratırdı. Demek ki herşeyi hakkıyle bilen Rab, beni böyle yaratmış.

Ne demiştim nefis, ah gözü kör olasıca nefis. Namaz vakti demez Dua vakti demez hemen ön plana geçen nefis.

Saygıdeğer kardeşlerim, kimsenin günahını üzerine almak istemessiniz, kim isterki, her kulun kendi günahı kendine yeter misali.

Lafın kısası, öyle bir program varmıdır bilemiyeceğim, amma arzu ederdim olmasını. Namaz vakitlerinde şöyle bir bluescreen olsada, site Namaz vakitlerinde en azından yarım saat ulaşılmaz olsa. İmkanı varmı yoksa imkansız bir şey mi arzu ediyorum.

Ben cahili, ben miskini de bu yolla Namaz a davet olur ve sevabına da ortak olursunuz. Ezan sesini duyup duymamakla alakası yok, Ezan okunmayan yerlerde cep telefonu apps lerinde insan Ezan vakitlerini indirip, dinleyebilir. Benim anlatmak istediğim, site sebep olmasın, Namaz vakitlerinde oyalanmasınlar burada.

Şimdi akıllı biri çıkar da beni siteye girmeye yasaklarsa, acaba durum da bir değişiklir olurmu.

Herkesin kendisine göre düşünceleri var. Sizlere de soruyorum fikirlerinizi, ne dersiniz. Terbiyesizlikte bulunuyor, kalbinizi kırıyorsam şimdiden çok özür diliyorum, hakkınızı helal edin lütfen.

Yerlerin göklerin sahibi, tek dönüşü O'na olan, bir eşi bulunmayan, bizleri var edip bizlere Rahmet kapılarını açık tutan, nankörlüğümüze geçici olarak anlayiş gösterip bizleri hayatta tutan, gereken tek Hak yolu bulmamız amacıyla bize Sevgilisi'ni Resul s.av olarak gönderen yüce Allah c.c bizleri, bu arzuda bulunanları, hidayete ulaştırmaya elbette Kadir'dir.

A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Allah razı olsun ince düşüncenizden dolayı öncelikle şunu hatırlatmak isterim her kullanıcının namaz vaktı diğerinden farklı olabılır dolayısı ıle kişileri kendı ımanları ve nefıslerı ıle başbaşa bırakmak zorundayız kişi kendısını islah etmeye gayret gosterse inş çok daha isabetli olur bu konuda

Allah sızden razı olsun dua ile...

A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bu arada kendinizi aşağılamayın kardeşim inşaAllah her kardeşimiz izzetsahibidir iyliği emredip kötülükten nehyetme husunda vakarınızı koruyun inşaAllah , rahat olun

hepimiz eşitiz inşaAllah

Ş Çevrimdışı

şehide kıyam jihadi

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
bu sitenin profilini seviyorum profil derken safını belli eden tavizsiz duruşunu seviyorum Allah razı olsun sizden(siteden sorumlu kardeşlerden)
daha önce kapanan siteleride takip ediyodum mücadele v.s mücadeleden sonra buranın açıldığını bugün öğrendim ve üye oldum Allah hayırlı işlerinizde devamlı eylesin sizi
selam ve dua ile

F Çevrimdışı

FatmaNeşe

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Her Nefes Kendinden Sorumludur. Google dedeyle görüştüm biraz evveli, bunu buldum.

Ne yapalım, içki içenler olmasın diye içki üreten fabrikalarımı kapatalım yani.

Sanki başka planetten gelmişim gibi bazı düşüncelerim oluyor nedense. Hani şu yılbaşlarında patlatılan şimşekler var ya, diyorum ki kendi kendime, neden laser yoluyla yapmıyorlar. Hem para sarfedilmemiş olur, hem de yaralanma tehlikesi olmaz.

Anladım kardeşlerim, önce Allah c.c sonra sizlere benden söz, nefsimi koruyacağım.

Beni yalnış anlamamışınızdır inşaAllah fikrimdeki niyeti. Allah c.c cümlemizden razı olsun.

U Çevrimdışı

ukht88

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamu aleykum, Kardes.

Oncelikle yuce Rabbim sizi ilerlediginiz bu mubarek yolda muvaffak eylesin.
Tum samimiyetimle ifade etmek zorundayimki, Islam-tr ' de aradigimi buldum, ancak insh. yeni sitenizde bizlere yani hanim kardeslere dah genis bir ek duzenlene bilinir.
Bunun icinde kendi adima konusayim ama, eminim diyer kardeslerde hemfikirlerdirler, herhangi bir sekilde yardima ihtiyac varsa bu acidan biiznillah yardima haziriz.

Simdiden hayirli olsun Insh.

Üst Ana Sayfa Alt