Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bir Yiğit Geçti...

E Çevrimdışı

Ebu Enes

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Hamd “Allah'a davet eden, salih amel işleyen ve -Ben gerçekten
Müslümanlardanım- diyen kimseden daha güzel sözlü kim
olabilir?” Fussilet/33 diye buyuran Allah’a özgüdür. Salât ve
selam “Size iki şey bırakıyorum. Onlara sarıldığınız sürece asla
dalâlete düşmezsiniz. Onlar Allah’ın kitabı ve benim sünnetimdir”
diye buyuran Resulullah (sallallahu aleyhi ve sellem)’in,
O’nun ailesinin, ashabının ve kıyamet gününe kadar O’nun yolundan
ayrılmadan mücadele eden tüm mü’minlerin üzerine olsun.
Ön saflarda toplara, havadan saçılan atese karsı direnenlere ve yine
kardeslerine destek olmak ve kollamak için arka saflarda olan
Mücahid ve mücahidelere
Ey Allah’ın kulları! Başınız sağ olsun ,ALLAH c.c ecrinizi arttırsın onlar ki Haçlı düşmanları en kötü şekilde katleden , mürtedleri rezil edip parmaparça eden aslan kardeşlerinizdi.

"Şüphesiz Allah, mü’minlerden canlarını ve mallarını, kendilerine vereceği cennet karşılığında satın almıştır. Artık, onlar Allah yolunda savaşırlar, öldürürler ve ölürler. Allah, bunu Tevrat’ta, İncil’de ve Kur’an’da kesin olarak va’detmiştir. Kimdir sözünü Allah’tan daha iyi yerine getiren? O hâlde, yapmış olduğunuz bu alışverişten dolayı sevinin. İşte asıl bu büyük başarıdır."

Tevbe / 111

28/07/2009 tarihinde İslam Ümmetinin cesur evlatları Salahaddin Turki, Ebu Cendel Turki, Ebu Yunus Turki, Ebu Adil el Muhacir ve Yunus Taciki kardeşlerimiz tağut Pakistan ordusu ile girdikleri catışmada rabblerine kavuşmuşlardır. Bizler Horasan toprakların’da Allah’ın şeriatını hakim kılmak için son gücümüzle calışacağımıza ve bu yolda şehadete kavuşana kadar Allah’a ahit veririz. Bizler şehitlerimizin yolunu sürdüreceğiz ve Allah nurunu tamamlayıcıdır kafirler bunu bilmezler.

07/08/1430

29/07/2009

Elif Medya

1)Sehit olan kardeslerimiz topluca

2)Salahaddin Turki

3) Ebu Cendel Turki

4) Ebu Cendel Turki

5)Salahaddin Turki