Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

BOLU F-TİPİ MÜDÜRÜ VE GARDİYANLARININ İSLAMCI MAHKUMLARA SİSTEMATİK İŞKENCESİ!

aknczlfkr Çevrimdışı

aknczlfkr

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi

Bolu F Tipi Guantanamonun Bir Şubesi mi? haberi

Benim anlamadığım, merak ettiğim; bu Bolu F Tipi Müdürü olacak kefere, nuseyri dürzü işkencecilerindekine benzeyen bu işkenceleri ederken; ve bu işkenceleri eden kafir Gardiyanlar;

Hiç mi korkmuyorlar; müslümanların kendilerinden hesap soracağından; yıllar dahi geçse, görev yerleri, veya meslekleri dahi değişmiş olsa bile.. Bir gün müslümanların bu kafirlere hesap soracağından?....

aknczlfkr Çevrimdışı

aknczlfkr

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Burada saldırılan Kaplancı, Hizbuttahrirci, Mustazaf Der ci, İbac ci vs değil; İSLAM dır..

Bir islamcı mahkuma vururken döverken , bu kafirler o hınçla o nefretle vuruyorlar. İslam'a olan düşmanlıklarıyla , İslam'ı, Şeriat'ı Muhammedi'yi kastederek vuruyorlar!

Müdaafaa ederken de lütfen bu kasta niyete dikkat edelim.. Bu gruplarla alakamız olmayabilir.. Ama burada işkenceden maksat İslam düşmanlığıdır..

Ayrıca, bu mahkumlar itikadı bir yana, mazlumlar..

Burada zulümden kasıt İslam Ümmeti'nedir, adamlar vururken bu mustazafçı bu ibdacı bu kaideci demiyorlar,
vuruyorlar sadece.. o kadar.. maksat İSLAM düşmanlığı..

Biz Mustazaf veya İbda veya sair islamcı gruplara bakışımız bellidir..
Ama burada saldırılan onlar değil İslam dır..

Gündem yapalım, paylaşalım..

aknczlfkr Çevrimdışı

aknczlfkr

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Haberde de okuduysanız, ben de abdestli namazlıyım diyor müdür..

Namaz kılan kafirlerden yani..

Malum, bu ülkede kafirlerin epey bir kısmı namaz da kılar..

Meyhaneci, Kahveci avam değil, Küfre "Hizmet" Nurculuğu ve Nakşibendi gruplardır hem Hurafatın hem de İhanetin başını çeken..
Masonluğa Rotarye Lionsa altarnatif Kulüpler olan Bu Tarikat ve Cemaatler "ticari arenada sırtını dayamak için lazım" olan kulüplerdir aynı zamanda.. Bunlardan herhangi bir taifeye sırt dayamayana ekmek yok..

M Çevrimdışı

Muhammed Et-temimi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
İşkenceye göz yummuş resmen bunuda namazlı abdestliyim kılıfına gizlemeye saklanıyor..

Tıpkı suriyede ki müslümanların zulmlerini görüpte amerika onların yanında olabilir diyerek esadı destekleyen doğudaki hizbullah ! gibi.(lübnandaki şii hizbullahı kastetmiyorum.)

M Çevrimdışı

Musluman.

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bi gün pis bi işkenceye maruz kalacam ama hayırlısı...

Bari o işkenceye maruz kalmadan bu şerefsizlere biraz laf atayım :)

İnanırmısınız bilmem bu gün arkadaşım ile "Namaz, Günümüz Toplumu için İslam alameti değildir" cümlesine binaen konuşuyorduk.

Bu müdür ve yancıları cuk diye cümleye oturdu gerçekten çok şaşırdım

halid.bin.velid Çevrimdışı

halid.bin.velid

Üyeliği İptal Edildi
Banned
haber yaklaşık 2 aylık önce görmüştüm ben ahiler haber destek yani gündem oluşturmak gerekli gerek adalet bakanlıgına gerek bu ülkenin büyüklerine mektup yazıp dikkatlerini buraya cekmek lazım onun için gündem 10 kişiyle oluşmadı için toplu halde hareket edip gerek sosyal paylaşımda gerek mektup ve dilekçe gönderek dikkat çok güzel buraya çeke biliriz

inşAllah lafda deyil fili buluşma olur

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
Allah onun namazını yüzüne çarpacaktır Allah zalimlere lanet etsin mustazaflara yardım etsin Bunun hesabı sorulmayacak mı sandılar

Üst Ana Sayfa Alt