Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

boy uzaması için şifalı bitkileri bilen varmı

M Çevrimdışı

musa63

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
S.A ARKADAŞLAR BENİM BOYUM BİRAZ KISA BOY UZAMASINI YARDIMCI DOĞAL BİTKİLER ŞİFALI OTLAR VARMIDIR VARSA NERDEN BULABİLİRİM YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞSANIZ BİLE DUA EDERİM SİZE

M Çevrimdışı

minhac

Üye
İslam-TR Üyesi
a.s Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu'nun boy uzatma kürü var. sitesine girip kürler bölümüne bakabilirsiniz.

Boy uzatma kürü yaşları 12 ile 22 arasında olan gençler için geçerlidir. Boy uzatmanın yaşa göre uzatılabilme ortalaması aşağıdaki tabloda belirtilmiştir. Boy uzatmanın üst sınır yaşı 22 dir. Boy uzatma kürü en az 6 ay ile 2 yıl devam etmektedir.
Tablo: Boy uzatma kürü ile ortalama yaş dağılımı

Yaş aralığı Ortalama uzama [cm] 21 yaşa kadar
12 - 14 yaş 9 - 7 cm
14 – 15 yaş 7 – 6 cm
16 – 17 yaş 6 – 5 cm
18 – 19 yaş 5 – 4 cm
20 – 21 yaş 4 – 3 cm
21 – 22 yaş 2 – 1 cm

Boy uzatma kürünün uygulanmasında iki kural vardır. Birinci kural, haftada 3 kez kefal, torik, palamut ve uskumru balıklarından herhangi birinin sırt kısmında bulunan siyah etiyle beraber ızgara veya buğlama olarak (1 adet balık yaklaşık olarak 200 gr'dır. Bunun sırtında bulunan siyah etin yenmesi de yeterli olur) tüketilmesi. İkinci kural ise, hiçbir yan tesiri olmayan bitkisel bir çayın 6 ay boyunca haftada 1 kez demlenip içilmesidir. 21 yaşa kadar uygulanabilen bu kür 6 aylık dönemlerle 1'er ay ara verilerek kullanılmalıdır.

alıntı

bir kaç santim içinde bu kadar uğraşa değer mi bilmem...

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Yaşınız küçükse bir doktora başvurmanızı kemik gelişimi tamamlanmadıysa bir takviye olabilir. Öyle şunu içtim bunu içtim demekle boy uzatma reklamları nette yalandır. O yüzden bitkisel bir ilaç da alacaksanız doktora gidin. Tabii yaş faktörü bunun için önemli. Çok ciddi bir gelişme de beklemeyin.

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
şifalı bitkileri küçümsemiyorum ama, bir-iki çayla olacak iş değil.

gelişme boxukluğu; vitamin + mineral + besinlerin dengede olması olayıdır.

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Boymax diye bir bitkisel kapsül var bir araştırın

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
zeytinyağ çemen karışımı bir yağ vardı omurgalara sürülüyor onu da bir araştır

Malzemeler:

• 1 tatlı kaşığı toz çemen otu (boyotu)
• 1 çay kaşığı toz karabiber
• Sızma zeytinyağı

Hazırlanışı: Bir miktar zeytinyağına çemen otu ve karabiberi karıştırdıktan sonra 5 gün bekletin.

Elde ettiğiniz yağ ile eklem yerlerine, dizlerine, dirseklerine,topuklarına sürerek masaj yapın.