Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Brnş-life

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
Brnş-life diye bi şey aldım akzer markası. benim astıma iyi gelir dediler hakkında bilgin var mı birtat abi

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
glikozsuzu var

alıntı;öksürük macunu

Son düzenleme:
Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
çaya kattım rezil etti zaten duruyo yiyemedim

googleye bitki sipariş yaz hocam.
ilk sayfaa bi bak hoca. nickimi çalan birinin sitesi var.!!!!
o'nun "sipariş" bölümünde de faydalı bilgiler var hocam.

sudenurrrrrrrrrrrrrr, sen bakmaaaaaaaaaa
hocanın girdiği yerde server çöküyo, aman size bişi olur.

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
zengin değilim ki yaa :) abi senin nickini çalan kişiden telif hakkı alsan da benim yarama merhem yollasan aslında. ne güzel olmazmı

Hafsa binti Ömer Çevrimdışı

Hafsa binti Ömer

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Allah iyiliğini versin birtat kardeş:)bir kaç kez girdik bişey olmadı :)vallahi saman kardeş benim cimcimemede lazım bir melhem napacaz bilmem Allah sana da benim cimcimemede şifa versin bıktım hergün hastanelerden ilaçlarda iyi gelmiyor rabbim yardımcımız olsun ...

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
ben küçükken hastaneye her gün giderdik. malum yağmur falan olurdu. bi poşete annem havlu koyup hastane bahçesindeki ağacın birinin dibine saklamıştı. her gün gidince ilk ağaın başına gider elimi yüzümü silerdi yağmurdan ıslandığımız için. ayakkabı yok doğru dürüst ayağımızda. sabah her gün çamurda giderdik. yetmezdi gece de nefesim kesilmeye başlayınca gece 2 de 3 de bi daha hastaneye giderdik. oksijen almam için. ne günlerdi. hakları ödenmez. şimdi mutlu edemiyorum gerçi ama çok kahır çektiler.

Hafsa binti Ömer Çevrimdışı

Hafsa binti Ömer

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
anladım evet şimdi biz o durumdayız işte:(ama annelerin gerçekten hakları nasıl ödenir bilmiyorum ne yapılsa az..ama emin ol anneler evladıyla ilgilenirken çok mutlu oluyor bu dıışarıdan bakana eziyet gibi gözükür lakin anne bunu seve seve yapar ..ee ..tabi büyüyünce de annemizin kıymetini biz bilicez onu mutlu etmek için üzmemek için elimizden geleni yapıcaz..eminimki siz bunun bilincindesinizdir...

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
öyleyim de uzak olduğumuz için mutlu edemiyorum dedim. bayramda bile zor görüyorum bazen.

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
size duygusallık ilacı da göndermek lazım

ağlatacaksınız yaaa

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
agaya 15, sudenura15 ama kargosuz tabee

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ben kücükken bronsit olmusdum....
annem acayip bi karisim yediriyordu..... ben yemicem diye kaciyordum oda pesimden kasikla beni yakalamaya calisiyordu.... ne iskenceydi o ya...
ama onu yedim diye bronsitim gecmis.... birtat abi bence arastir bi bunu :)

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
tabiri caiz köseyi döner... ondan dedim. ALLAH o karisimi yemek zorunda birakmasin ama yinede iyilesmisim

Üst Ana Sayfa Alt