Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bu Nasıl Bir Sapıklık ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
I Çevrimdışı

ilimtalebesi

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
!!!ALINTI!!!! Bugüne kadar karşılaştığım en büyük sapık ve Ebu Tekfir . Okuyun anlayacaksınız

HERKES ALLAHU AZİMUŞAN’IN DÜŞMANLARINI, ALLAHU TEALA'YA SAVAŞ AÇANLARI, ALLAH SUBHANEHU VE TEALA'NIN DİNİ’Nİ ( TERK ETMEYE DAVET EDENLERİ ) 1333 SENEDİR BU YENİ İCAD ETTİKLERİ, ŞEYTANIN DİN’LERİNE “TABİİ” OLMAYA DAVET EDEN; MÜNAFIKLARI: “MUAYYEN VE UMUM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİNKİ” ( İMANINIZI ) KURTARIN. EBEDİ CEHENNEMLİK-LERDEN OLMAYIN!

1333 SENE İÇİNDE OLAN: TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ: 215’E YAKIN DEVLETLERE: “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE: ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ: KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR!

1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM.

1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM!

2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM!

3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM!

4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM!

5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM!

6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM!

7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM!

8-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM!

9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM!

10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM!

11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM!

1-EBU HANİFE: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR!

2-MALİKİ: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR!

3-AHMED BİN HANBEL: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR!

4-ŞAFİİ: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR!

GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN:

1-BUHARİ: ASL-İ KAFİRDİR!

2-MUSLİM: ASL-İ KAFİRDİR!

3-TİRMİZİ: ASL-İ KAFİRDİR!

4-EBU DAVUD: ASL-İ KAFİRDİR!

5-NESA-İ: ASL-İ KAFİRDİR!

6-İBNİ MACE: ASL-İ KAFİRDİR!

7-MUVATTA: İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR!

8-MÜSNED: AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR!

9-DARİMİ: ASL-İ KAFİRDİR!

GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN :

1-EL-KAFİ: CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR!

2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH: ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR!

3-TEHZİBUL AHKAM: EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR!

4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR: EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR!

NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ "BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ" DİYENLERİN HEPSİDE: ASL-İ KAFİRDİR!

1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB: ASL-İ KAFİRDİR!

2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE: ASL-İ KAFİRDİR!

3-İBNİ TEYMİYYE: ASL-İ KAFİRDİR!

4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE: ASL-İ KAFİRDİR!

5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR!

6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR!

7-TABERİ: ASL-İ KAFİRDİR!

EN BÜYÜK: HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA:

1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR.

2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR.

3-İCMA-İ ÜMMETİ,

4-KIYAS'I FUKEHA'YI,

RED-İNKAR”EDEN: TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR.

Yönetici Notu: Link kaldırıldı

Moderatör tarafında düzenlendi:
I Çevrimdışı

ilimtalebesi

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Bu silsıleyı hazırlayan kim..??
Kendınıde tekfır edıyormu ?
"BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM." Bunu yazdığına göre kendisinide tekfir ediyor :D adam website açmış ciddi ciddi 8 milyar insanı tekfir ediyor :komik:

E Çevrimdışı

Ebu Mervah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kendileri hariç herkesi tekfir etmişler. Peygamberleri ve Sahabeleri de tekfir edecekler zannettim bi an için, şöyle siteye kabaca bi göz attım biraz önce; Allah'tan Peygamberleri ve Sahabeleri tekfir etmemişler. Hatta hicretten 100 sene sonraya kadar olanları da tekfir etmemişler. İyi yine tekfir etmedikleri birileri varmış.

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
!!!ALINTI!!!! Bugüne kadar karşılaştığım en büyük sapık ve Ebu Tekfir . Okuyun anlayacaksınız

HERKES ALLAHU AZİMUŞAN’IN DÜŞMANLARINI, ALLAHU TEALA'YA SAVAŞ AÇANLARI, ALLAH SUBHANEHU VE TEALA'NIN DİNİ’Nİ ( TERK ETMEYE DAVET EDENLERİ ) 1333 SENEDİR BU YENİ İCAD ETTİKLERİ, ŞEYTANIN DİN’LERİNE “TABİİ” OLMAYA DAVET EDEN; MÜNAFIKLARI: “MUAYYEN VE UMUM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİNKİ” ( İMANINIZI ) KURTARIN. EBEDİ CEHENNEMLİK-LERDEN OLMAYIN!

1333 SENE İÇİNDE OLAN: TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ: 215’E YAKIN DEVLETLERE: “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE: ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ: KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR!

1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM.
1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM!

2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM!

3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM!

4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM!

5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM!

6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM!

7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM!

8-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM!

9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM!

10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM!

11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM!

1-EBU HANİFE: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR!

2-MALİKİ: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR!

3-AHMED BİN HANBEL: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR!

4-ŞAFİİ: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR!

GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN:

1-BUHARİ: ASL-İ KAFİRDİR!

2-MUSLİM: ASL-İ KAFİRDİR!

3-TİRMİZİ: ASL-İ KAFİRDİR!

4-EBU DAVUD: ASL-İ KAFİRDİR!

5-NESA-İ: ASL-İ KAFİRDİR!

6-İBNİ MACE: ASL-İ KAFİRDİR!

7-MUVATTA: İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR!

8-MÜSNED: AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR!

9-DARİMİ: ASL-İ KAFİRDİR!

GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN :

1-EL-KAFİ: CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR!

2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH: ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR!

3-TEHZİBUL AHKAM: EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR!

4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR: EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR!

NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ "BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ" DİYENLERİN HEPSİDE: ASL-İ KAFİRDİR!

1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB: ASL-İ KAFİRDİR!

2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE: ASL-İ KAFİRDİR!

3-İBNİ TEYMİYYE: ASL-İ KAFİRDİR!

4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE: ASL-İ KAFİRDİR!

5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR!

6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR!

7-TABERİ: ASL-İ KAFİRDİR!

EN BÜYÜK: HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA:

1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR.

2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR.

3-İCMA-İ ÜMMETİ,

4-KIYAS'I FUKEHA'YI,

RED-İNKAR”EDEN: TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR.

=)))) seni şaşkın tefkirci

E Çevrimdışı

Ebu Mervah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Herkezı tekfır ettıne gore bır kendı kalmıs olmalı
Aynen öyle. Bizim ders grubuna 4 sene önce gelen iki eleman vardı. Bunlar ozaman Ankara'da Sincandaki tekfirci ekibine takıldılar bir ara, sonra koptular gittiler. Bunlardan biri zamanla düzeldi elhamdülillah, hatta o akidesini sonradan düzeltenle dün akşam bi iftar ortamında beraberdim. Öbürüsü hala düzeltemedi kendini diye biliyorum. O akidesini düzeltemeyen elaman anlatmıştı, Ankara'daki tekfircileri bilenler iyi biler, eskiden genelde Maltepe Pazarında olurdu bu tekfirciler. Bu pazardaki iki tekfirci eleman bi gün oturuyorlar, ellerine makası alıp nüfus kağıtlarını makasla kesiyorlar; Birisi öbürüsüne diyorki; AHİ FARKINDA MISIN? Öbürüsü de diyor; NEYİN FARKINDA MIYIM? Şimdi biz bu tağutun nufüs kağıtlarını kestik yaaa....Eeee, diyor öbürüsü. Şimdi şu koca 5 milyonluk Ankara'da bi ikimiz müslümanız, gerisi kafir....Aha işte, buyur burdan yak...

I Çevrimdışı

ilimtalebesi

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Herkezı tekfır ettıne gore bır kendı kalmıs olmalı
2 Vehhabi kardeş gel dünyaya tebliğe çıkalım demişler . Tebliğ için geldikleri ülkelerde müslümanların yaşadığı ülkeler imiş . Bir süre sonra necid'e dönmüşler . ;
Birisi diğer arkadaşına : "Ya kardeşim gördünmü koskoca dünyada 2 tane müslümandan başka müslüman kalmamış " demiş.
Diğeri: "Kardeş O iki müslümandan biri benimde , diğeri kim ? "
:komik: bununkide o misal :kptmya:

Ebu Muhammed Eymen Çevrimdışı

Ebu Muhammed Eymen

Bir adım öteside, Bin adım öteside toprak..
Frm. Yöneticisi
Bir kardeşimiz arabası ile yolda giderken, tekfirci bir arkadaşla karşılaşıyor.

Es Selamu aleykum kardeşim gideceğiniz yere kadar bırakayım sizi diyor.

Tekfirci arkadaş ta. Ve aleykum valla çok iyi olur diyor. Ve sanki ortada hiç birşey yokmuş gibi arabasına binip gideceği yere kadar gidiyor.. Bu kadarda geniş insan bu tekfirciler

M Çevrimdışı

mucahidhakan

Üye
İslam-TR Üyesi
2 Vehhabi kardeş gel dünyaya tebliğe çıkalım demişler . Tebliğ için geldikleri ülkelerde müslümanların yaşadığı ülkeler imiş . Bir süre sonra necid'e dönmüşler . ;
Birisi diğer arkadaşına : "Ya kardeşim gördünmü koskoca dünyada 2 tane müslümandan başka müslüman kalmamış " demiş.
Diğeri: "Kardeş O iki müslümandan biri benimde , diğeri kim ? "
:komik: bununkide o misal :kptmya:[/QUOT

vehhabilerle bi alıp veremedigin mi var !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt