Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Bu Özellikleri Bulunan Rukyeciyle Seansıma Devam Etmeli miyim?

E Çevrimdışı

erczz

Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamu aleykum ve rahmetullah ;

Ben rukye olmaya gitmiştim. 40 lı yaşlarına yakın rukyeci bir abi yaptı ( tevhid ehli) Yadırgama olarak yazmıyorum sadece nasihat istiyorum.

Rukye ayetlerini fotokobi çıktısı gibi bir kağıttan okudu ve o haldede aşırı takıldı , baştan aldı , şaşırdı , tecvidede çok dikkat etmediğini farkettim hatta normal te harfini bile ta lar gibi okuduğunu farkettim. Öyle olunca iyice daraldım çarşafın altında, yani ben Kuran ı nerdeyse hele hele hiç okuyamıyorum çalıştığım halde. Ama sonuçta dinliyoruz duyuyoruz yani ben açıkçası mutmain olamadım. Allahualem anlam bile değişmiştir belki. Ve hani teganni mi diyorlar biraz Kuran okurken ona has bir ses tonuyla okunur ya, bu abinin ses tınıısı diye birşeyide anlamadım yani dümdüz okuyor gibiydi. 2. ye gel dedi de içim huzursuz. Sormak istedim devam etmeli miyim bu durumda?

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Aleykumselam ve rahmatullah

Devam et inşaAllah