Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çözüldü Büyü Yaptılar ! Çok Acil Yardım Lütfen

S Çevrimdışı

suyunrenqi06

Üye
İslam-TR Üyesi
büyü yaptıran kişi kayınvalidesi büyücü cinci hocayı tanımazlar eşi memur yani tayinli kız ankaralı

K Çevrimdışı

karabatak

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
anladım.Yani eşi ile görüştürürseniz bu konuda elimizden geleni yaparız.Gerekirse bir şekilde büyücüyü bulur o şekilde de yardımcı oluruz.

K Çevrimdışı

karabatak

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
bu arada ben bu işi para için yapmıyor ve kesinlikle para teklif edilmesine bile müsada etmem :)

CihadEri.TR Çevrimdışı

CihadEri.TR

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Konuyu yeni farkettim.Kardeşim gerçekten çok üzüldüm.Dualarım onunla.Allah yar ve yardımcısı olsun.Bu durumları atlatır Biiznillah..

S Çevrimdışı

suyunrenqi06

Üye
İslam-TR Üyesi
SELAMÜN ALEYKÜM ALLAH C.C dan tüm temennim bu çok zor bir imtehan ALLAH IN yardımı ve ona inancımız olmasa nasıl atlatılırdı bilmem gerçi İNŞALLAH zarar veremezler ama yaşayan bilir şükür zor işte bütün kardeşlerime tşk ederim ALLAH C.C. hepinizden razı olsun dualarınızı eksik etmeyin bu günlerde geçeçek İNŞALLAH

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
aleykum selam tavsiye edilen kitap bu alanda kaynak kitaptır ben de öneririm.

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Bende vardı . Bi daha mı alayım :cihad:

K Çevrimdışı

karabatak

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Yani cin çıkarma işi yapanlar da bu kitaptan besleniyor ve biraz okuduktan sonra hemen cin çıkarma işine girenler oluyor ve sonra korkup bırakıyorlar.

S Çevrimdışı

suyunrenqi06

Üye
İslam-TR Üyesi
valla derttte ALLAH dan dermanda İNŞALLAH dediğiniz gibi olmaz bu bir imtehan evet zor çok bir imtehan hele iki tane bebek olunca çook daha zor ama ALEMLERİN RABBİ o kadar EKBER ve o kadar ERHAMÜRRAHİMİNKİ tarif edilmez yaşanır ayrıca bu olaydan çıkarılacak çok ders olmakla birlikte yanlızca benden korkun diyen bir RABBİN sana şah damarından yakınım derken onun şefkat kucağında olduğunu biliyor ve beni bir an bile bırakma canım ALLAHIM diyorsun ki O ALLAH SENİ HİÇ BIRAKIRMI?:)

K Çevrimdışı

karabatak

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
cinler bana musallat olduklarında çok korktum günlerce eve gidemedim ama en son bana biri felak nas ihlas okuduğunda yanına 2 melek gelir ve seni Allahın izni ile korurlar,insanoğlu o 2 meleği görse dünyaya kafa tutar demişlerdi.Bende dedim ki eğer Rabbim bana 2 meleğini gönderdiği halde ben nankörlük edip korkacaksam vay benim halime dedim.O günden beridir cinler FISSSS :)

S Çevrimdışı

suyunrenqi06

Üye
İslam-TR Üyesi
SELAMÜN ALEYKÜM

Abdulmuizz abi kitabı okuduysanız fikirlerinizi yazarmısınız lütfen şimdiden tşklr

Üst Ana Sayfa Alt