Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çözüldü Büyüden Nasıl Kurtulurum?

K Çevrimdışı

Konul

Üye
İslam-TR Üyesi
icon1.png
Buyuden nasil kurtulmak olur?Merhaba kardeshlerim,
Sizden bir konuda yardim almak istiyorum. Eger bana biri buyu yaptigindan emin olursam bu buyuden nasil kurtula bilirim. Bildiyim tum dualari her gun okuyorum. Ufleyib elerimi uzerime cekiyorum. Ama faydasi yok. Shimdi bu buyuden kurtulmak ichin hocaya gitsem gunah olurmu? Gunahsa vebalini bu dunyada nasil odeye bilirim?
Bana her konuda yardimci oluyorsunuz, umarim bu konuda da yardimci olursunuz. Allah sizden razi olsu

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Kardeşim , evvela büyü yapıldığına nasıl emin oldunuz? Büyünün ne gibi tesirlerini gördünüz? Acaba cin olmasın? Çevrenizde büyü yapabilecek yetenekte biri var mı? Size büyü yapılacak bir sebeb var mı? Büyü olduğunu gösteren bir maddi delil buldunuz mu? Çünkü büyü yapmak öyle herkesin yapabileceği bir iş olmadığı gibi, büyü diye evhamlananların % 99 u kuruntu, vesvese, zan veya kafir cinlerin musallat olmasından başka bir şey olmadığını biliyorum. Ayrıca 'büyüyü çözüyorum' diye başvurulan kişilerin çoğu da, psikolojik olarak büyüye şartlanmış kişiye "sana büyü yapılmış" diyerek ortak ifadelerle kişilerin aklını iyice karıştırıp, iflah olmaz hale sokabiliyor. Bu sebeble bu tür rahatsızlıkların büyük çoğunluğu kişinin kendi kendini etkilemesi sonucu büyüden şüphelenmesidir.

Eğer bu konuda yine de ısrarcıysan sitemizde HAMAS nikli kardeşden bizzat yardım alabilirsin. Büyü ve cinlerin şerrinden kurtulmak için sitemizde Tevhid bölümünde Sihir ve Cinlerin Etkileri ve Kurtulma Yolları başlıkta yeteri kadar bilgi ve delil sunulmuştur.
Bu konuda Bakara suresi, Saffat suresi, ayetel Kursi ve Muavezeteyn (felak/nas) okunmalı. Abdestli olmalı, sıkıntı anında ezan okunmalı. Bunları hem siz, hem bu işe vakıf muvahhid bir kardeşin okuması tesirli olabilir.
Bu konuda diyeceklerim bu kadar Rabbim (c.c.) şifa versin . Allaha emanet olun . selamun aleykum we rahmetullah

Üst Ana Sayfa Alt