Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Video Canlı: Çetin Hoca: Feyzullah Birışık'a Reddiye (Cûz-i İrade)

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Canlı Yayın: Çetin Hoca: Cûz-i İrade (Feyzullah Birışık'a Reddiye)

Feyzullah Birışık'la Kader konusunda 8 - 9 saat konuşan İlme Çağrı Derneği'nden Çetin Hoca Canlı yayında

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Tekrar diyorum daha bir çok hoca ve önde giden Feyzullah birisik beyin bu sapkin inancını biliyor, burdan da diyorum madem kendi sapkin inancında olan baska hocalar varmış onlarda cikip video paylaşsınlar ya da açıklama yapsinlarda kimin ne oldugunu herkes görsün.

Allahin izniyle cetin hoca gibi daha da hocalar cikip açıklama yapacaklardır. Ki bu bu olayı bilen kisilerin üzerine vebaldir. Bu adam ehli sünnet adina güzel hayırlı ameller yapıp bunun yanında ümmetin gençliğine sapkin fikriyle zehirlemektedir. Ondan dolayı akidede olan bu hata susmakla, üstünü kapamakla olmaz direk o cibani kesip atmak gerek bunun icinde kisinin kendisine degil hatalı olan görüsüne bugz ediyoruz. Rabbim bu konuda kendisine hidayet versin.

Allah kimsenin kınamasından korkmayan cetin hoca gibilerin de sayisini arttırsın. Kendisini bu hassasiyetinden dolayı da tebrik ediyorum.

Abdulafuv Çevrimdışı

Abdulafuv

Hak Ehli Susarsa Batıl Ehli Kendini Hak Zanneder
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum Abilerim hocalarim idlip kusatiliyor bunu kimse gundem etmiyor turkiyedeki cemaatlere bakiyorumda hicbir cemaat bir kaci disinda idlip konusuna ciddi konuda yonelmemis ayrica bu meseleleri sonra konuşulsa olmazmi??? fatih istanbulun surlarina dayandiginda papazlar sunu konusuyordu melekler disimi erkekmi ? yezid huseyin r.anh katlederken alimler pire kani abdesti bozarmi bozmazmi birakalim herkes inandığı yasasin herkes Rabbine hesabini verecek feyzullah hocaninda ummet icin neler yaptığınıda biliyoruz burdaki kardeslerinde fedakarliklarini biliyoruz Rabbim basiretimizi acsin bu yazdiklarim inseAllah basta kendime sonra kardeslerime nasihattir. Allaha emanet olun

Üst Ana Sayfa Alt