Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Cep Telefonu Duvar Kağıtları Hd -2-

M Çevrimdışı

MuslimAlmani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
wallpaper.jpg

Android ve IPhone akıllı telefon kullananlar için hazırladığımız seçkide, HD kalitesinde birbirinden güzel duvar kağıtları mevcut

22.jpg
33.jpg
44.jpg
55.jpg
66.jpg
77.jpg
88.jpg
99.jpg
11.jpg

M Çevrimdışı

MuslimAlmani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Güzel kardeşim bu konuda sitemizede sorular gelmektedir. Her iki taraf hakkındada susmayı tercih ediyoruz.

M Çevrimdışı

MuslimAlmani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yayınları inceler iseniz klip yayınlıyoruz uzun süredir.
klipler her kesime hitap ediyor şuan bu şekilde yayın yapmaya devam edeceğiz.
mühürlü bayrağı sadece bir tarafa has tutmuyoruz yemen,somali vb. cephelerdede aynı bayrak kullanılıyor.

Tartışma ve sorgulama ortamına daha fazla girmek istemiyorum Selametle

Selamun Aleykum

A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Güzel kardeşim bu konuda sitemizede sorular gelmektedir. Her iki taraf hakkındada susmayı tercih ediyoruz.

Rabbimiz gönüllerde olanı elbette en iyi bilendir Din Nasihattir Hadisi doğrultusunda kardeşime bir hadisi hatırlatırım

Enes radıyallahu anh şöyle rivayet etmektedir Resûlullah sallallahu aleyhi ve sellem şöyle buyurdular : “Din kardeşin zalim de mazlum da olsa ona yardım et.”
Bir adam:
- Ya Resûlallah! Kardeşim mazlumsa ona yardım edeyim. Ama zâlimse nasıl yardım edeyim, söyler misiniz? dedi. Peygamberimiz:
-“Onu zulümden alıkoyar, zulmüne engel olursun. Şüphesiz ki bu ona yardım etmektir” buyurdu.

[ Buhârî, Tirmizî ]

Üst Ana Sayfa Alt