Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Chemtrail Tehlikesi

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
yine

CHEMTRAİLS ve KUANTUM BİLGİSAYARI

Bu yazıda SMART DUST; NANOBOT; TRANSHÜMANİZM gibi olguları ele alacağım!
Dünya'ya hükmeden şeytaniler üçüncü bin asrın teknolojisine sahip.Bu teknolojiyi bizden gizli ve saklı tutuyorlar.Bizleri taş devri teknolojisiyle avutuyorlar!
Peki neden!?
İnsan ve cin şeytanları ortaklaşa bir plan güdüyor! Bütün insanları saptırmak/kandırmak ve yanıltmak istiyorlar! Beyinleri bir tür virtüel aleme (Matrix) hapsetmek istiyorlar!
Bunun için çok ileri derecede gelişmiş, gizli bir teknolojiye ihtiyaç duyuyorlar.Bu teknolojinin deşifre olması, planlarının su'ya düşmesi anlamına gelir!
Diğer yandan insanları mutlak olarak kontrol etmek istiyorlar.Bir tanrı misali!
Bu emellerini gerçekleştirebilmek için bir tür tanrısal teknoloji geliştirmek zorundaydılar!
Tanrı teknolojisi veya kuantum bilgisayarı!
Chemtrails yoluyla atmosfere nanobot'lar püskürtülüyor! Nanobot, toz zerreciği büyüklüğünde veya daha küçük çapta olabilen nano-robotlardır.Gözle görülmeyecek kadar küçüktürler.Toz büyüklüğünde oldukları için "smart dust=akıllı toz" diye de zikrediliyorlar.
Çipler artık nano boyutta.Nano çipler ile artık nanobotlar üretiliyor.
Atmosfer tabakasını nanobotlar kapladı.Hava ve teneffüs yoluyla bu nanobotlar vücuda'da karışıyor.Kan ve damar yoluyla bedenin her bölgesine yayılıyorlar.Beyni ve nöronları kontrol altına alıyorlar.DNA yazılımını manipule edebiliyorlar! Tamir veya tahrifat işi görebiliyorlar!
Dünya'ya hükmeden şeytanilerin hayalinde hep insanları robotlaştırmak vardı! Bunun için transhümanizm yollarını aradılar.Yani insanları robotlaştırma yöntemlerini.
Robot filimleri ve robotik danslar onların anlayışını yansıtır! Onlara göre insanlar bir robot hükmündedir.Robot gibi hareket edip robot gibi dans etmek zorundadırlar!
Transhümanizm yoluyla robotlaşan bir insan iradesini teslim etmiş olacaktır.Efendisinin (tanrı) iradesi doğrultusunda hareket etmek zorunda kalacaktır!
Nonobotlar ve Matrix!
Chemtrails ile püskürtülen nanobotlar atmosferi kuantum bilgisayarına dönüştürdü! Atmosfer tabakası nano-çipler ile dolu! Bilgisayarı bilgisayar kılan çiplerdir.
Atmosfer tabakası bir bilgisayar çipine dönüştürüldü.Tek bir çip gibi çalışabilen trilyonlarca nano-çip (nanobot)!
Matrix filminde beyinlere kablolar geçiriliyordu.Kablolar üzerinden beyinler bilgisayara (virtüel dünya) bağlanıyordu.
Atmosfer tabakası bir Matrixe dönüştürüldü.Matrixe bağlanmak için beynimize kabloların geçirilmesi gerekmiyor! Bu, kablosuz/WLAN/WiFi ve Nanobotlar üzerinden gerçekleşiyor!
Atmosfer tabakasını Matrixe dönüştürmekle neyi hedefliyorlar!?
Matrixi kontrol eden tanrı olur!
Matrixin sahibi deccal'dir.Matrix oyuncağı ile tanrıcılık oynayacaktır.Bizlere tanrı olduğunu yutturacaktır.Matrix'de tanrısal güçlere ve yetkilere sahip olacaktır.Tanrı nelere kadir ise oda aynısına Matrix'de kadir olacaktır!
Virtüel (matrix) bir dünya'nın sahte tanrısı!
Matrix ile neler yapılabilir!?
Hollywood filimlerinde neler mümkünse aynısı Matrix'de de mümkündür!
Tanrı nelere kadirse aynısı Matrix'de de mümkündür! (Daha fazla detay için "Atmosfer Tabakasının Multifonksiyonel Bir Enstrümana Dönüştürülmesi" yazımıza bakılabilir.)
Atmosferi kaplayan nanobotlar neyle kontrol ve kumanda edilecek!?
CERN LHC ile.CERN'in şekli bir "Yüzük" görümündedir!
Yüzüklerin Efendisi demek, CERN LHC'yi ve dolaysıyla da Matrixi kontrol eden kişi (deccal) demektir!
Bir ek bilgi daha:
Cinler elektronlardan yaratılmışlardır.Dumansız ateş = Elektron.Çipler elektrik ile veya elektro-manyetik dalga ile çalışır.Cinler bu sistemle maddesel dünya'ya hükmedebilir.Nanobotlar üzerinden, Kuantum Bilgisayarı ve Matrix üzerinden maddesel dünyada etkin olabilirler!
Beyne yerleşmiş Chemtrails ve nanoçipler üzerinden bizleri daha kolay bir şekilde saptırabilir ve kontrol edebilirler.Vesvese verme işi daha da kolaylaşır.Cinlenme ve cinnet vakaları daha da etkin olur.İmtihan işi daha da bi zorlaşır.İman bir yana, insan kalmak bile imkansızlaşır!

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kaynagın devamı su vatandaş

isteyen bakıp okuyabılır.

Yazdıkları bıraz tuhaf geldı arastırdıgı barız.

O kadar ılerı gıdebılırlermı acaba ?

Z Çevrimdışı

Zyn

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Bu bahsettiğin arkadaş biraz uçmuş görünüyor. Sahte kıyamet tiyatrosuyla işletileceğiz insanlar böyle sayfalarla korkutularak buna hazırlanıyor.

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Çeşitli illerden arkadaşlarım, bu fısfısçı arkadaşların zigzag icraatlarını bana bildirip duruyorlar. Bugün de karadenizdeki bir ilden "gecenin ortasında" yüze yakın uçak izine dair (ve kendisi bakarken bir yandan hala devam ediyorlarmış) haber geldi. Canları sıkılmış geziyorlardır ama sadece, aynı anda aynı gökyüzünde gece partisi için de sözleşmişlerdir, daha eğlenceli olsun diye.

Neyse, şu linki "daha evvel paylaşılmadıysa diye" buraya bırakayım dedim:

Bu arada kendi ilçemizde yoğun olduğu günlerde dışarı çıktığımda boğaz gıcıklanması yaptığını şahsen gözlemledim. Belki sürekli dışarıda olanlar bu farkı hissetmeyebilir ama ben dışarı çok az çıktığım için evle aradaki farkı hemen hissedebildim. Bu da ek not olsun.

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Nolmuş yine, neler yapmişlar.
Zombi istilasini bekliyorum ben.
Strese gelemedigim icin beni hemen yiyecek oyle anlastık.
Zehirlene zehirlene ölüyoz iste

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Nolmuş yine, neler yapmişlar.
Zombi istilasini bekliyorum ben.
Strese gelemedigim icin beni hemen yiyecek oyle anlastık.
Zehirlene zehirlene ölüyoz iste
Strese karşı dayanıklılık için gereken bilgileri ihtiyaç duyan kişilere birebir anlatacak, birebir rehberlik yapacak "psikolojik destek timi" hayalim var. Ortalama eğitim süresi 3 saat. Günlük 1'er saatten 3 güne yayılabilir, yarım saatten 6 gün eder; ömür boyu stres falan takmazsınız "inşaAllah" )

Bu arada planım: "saadet zinciri" şeklinde. Ben birisine öğrettiysem, o da birisine öğretecek. O da birisine öğretirken öğretmesini şart koşacak. Sadece kendisine saklayan "verdiği söze ihanet edeceği için" onun günahını yaşar. Ona göre böyle bir bedel/ücret koydum, "sadece öğretecek kişiler" öğrenmeye gönüllü olabilir )

Bu arada ben bunu buraya yazdım diye "gören ister, gören ister"se diye şimdiden söyleyeyim: Sadece ilk gelenler benden bizzat eğitim alabilir, aynı anda istek gelirse sıraya koymam gerekir ve sonraki kişileri de, sıra ile benden eğitim alanlara yönlendiririm "inşaAllah" )

Konuyu dağıttım, yönetici kardeşler beni banlayabilir ) 2012'den beri banlanmadım; o da anlıktı, belki de hata ile olmuştu bilmiyorum, bir şey anlamadım ondan )

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Strese karşı dayanıklılık için gereken bilgileri ihtiyaç duyan kişilere birebir anlatacak, birebir rehberlik yapacak "psikolojik destek timi" hayalim var. Ortalama eğitim süresi 3 saat. Günlük 1'er saatten 3 güne yayılabilir, yarım saatten 6 gün eder; ömür boyu stres falan takmazsınız "inşaAllah" )

Bu arada planım: "saadet zinciri" şeklinde. Ben birisine öğrettiysem, o da birisine öğretecek. O da birisine öğretirken öğretmesini şart koşacak. Sadece kendisine saklayan "verdiği söze ihanet edeceği için" onun günahını yaşar. Ona göre böyle bir bedel/ücret koydum, "sadece öğretecek kişiler" öğrenmeye gönüllü olabilir )

Bu arada ben bunu buraya yazdım diye "gören ister, gören ister"se diye şimdiden söyleyeyim: Sadece ilk gelenler benden bizzat eğitim alabilir, aynı anda istek gelirse sıraya koymam gerekir ve sonraki kişileri de, sıra ile benden eğitim alanlara yönlendiririm "inşaAllah" )

Konuyu dağıttım, yönetici kardeşler beni banlayabilir ) 2012'den beri banlanmadım; o da anlıktı, belki de hata ile olmuştu bilmiyorum, bir şey anlamadım ondan )

Ben daha çok agudik gubudik seylerde stres yapiyorum ama boyle korku gerilim vs olunca valla ugrasamam moduna geciyorum.
Mesela covidden daha ziyade o covid testindeki ozellikle o burna sokulan çubuk beni bitirdi. Bir de ben negatif olana kadar 3 kez ayni isleme maruz kaldim
yani isyan edip tamam covid benim, beni vurun ama o cubugu uzak tutun desem de, dedim herhalde benim dna problemli alamiyolar ya da beyin var mi diye bakiyorlar diye teselli ettiydim.

Yani ayse abla, çölde kalsak beni hemen kuma göm, buzullarda mahsur kalsak, hic arkana bakma kendini kurtar, denizin ortasina düşsek hayatta kalmak icin beni direkt baliklara yem et, hiiiç psiko destek timi kapına geldi deme valla bunyem bu stresi kaldirmiyor. Zaten stres dersi alsam strese girerim simsi kim ugrasacak baskasina tim olacak diye. Benim ruhum üşengeç. :D

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Yani ayse abla, çölde kalsak beni hemen kuma göm, buzullarda mahsur kalsak, hic arkana bakma kendini kurtar, denizin ortasina düşsek hayatta kalmak icin beni direkt baliklara yem et, hiiiç psiko destek timi kapına geldi deme valla bunyem bu stresi kaldirmiyor. Zaten stres dersi alsam strese girerim simsi kim ugrasacak baskasina tim olacak diye. Benim ruhum üşengeç. :D
"Kronik stresimle mutluyum" diyorsun... ) Yani birlikte mutluysanız sorun yok )

Uzaylıların da sorun yapacağını düşünmüyorum doğrusu, şu halde nasıl mutluysan öyle devam )

Üst Ana Sayfa Alt