Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Cihad-haber.com Açıldı.

A Çevrimdışı

Ahmet Çakar

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ا عو ذ با لله من اشيطا ن ارجيم
با سم الله الر حمن ارحي

Rahman ve Rahim olan ALLAH azze ve celle’nin adı ile;

Hamd,alemlerin rabbi olan Rabbi olan Allah azze ve celle’yemahsustur. Biz yalnız O’na ibadet eder ve yalnız O’ndan yardım dileriz.Salat ve Selam O’nun son elçisi Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v)’e O’nun pak ailesine,ashabına ve onlara hayırda tabi olanların üzerine olsun.

Selam İslam’ı sağlam bir şekilde bize ulaştırmak için gecesini gündüzüne katarak hiçbir fedakarlıktan kaçmayan,bu noktada kalemlerini konuşturan alimlerimiz ile Allah’ın dini yeryüzüne hakim olması için yetim,dul,mazlumlar için kanını akıtan şehitlerimize ve şehit olmak için sırasını bekleyen mücahit kardeşlerimizin üzerine olsun.

Bizler Allah’ın hak din olarak göndermiş olduğu İslam dinini ve O’nun Peygamberine iman etmiş,tevhid ehli izzetli ve şerefli ümmetin birer neferiyiz.Kimimizin adı Ali,Kimimizin adı Hasan,Kimimizin adı Hüseyin,Kimimizin adı Abdullah.

Makam,mevki,rütbe,şan,şöhret,servet geçicidir,yalnız Allah azze ve celle için yaptığımız salih ameller kıymetli ve değerlidir.

Bu siteyi kurmaktaki amacımız;

1- İslam beldelerinde yaşanan olayları gizleyen satılmış medyanın alternatif olarak taraflı bir şekilde dünyaya aktarmak.
2-İslam beldelerinde yaşanan olayları mümkün mertebe Müslümanlardan öğrenerek aktarmak.
3-Yetim,dul,gazi ve mazlumların sesi olmak.
4-Sitemiz hiçbir parti,cemaat,örgüt,vakıf ve dış mihraklar ile yakından veya uzaktan hiçbir alakası ve bağlantısı olmadan tamamen özgürdür.
5-Ehl-i Sünnet alimlerinin İslam dairesi içerisinde gördüğü bütün herkes kardeşimizdir,hiçbir kardeşimizi kimseye tercih etmeyiz.
6-Bu alanda İslami amaçlarla kurulmuş hiçbir site olmadığını düşündüğümüz için bu siteyi yalnız Allah’ın rızasını kazanmak için hiçbir dünya menfaati gözetmeksizin sitemizi açtık.
7-İslam’ın gemisi her zaman şehitlerin kanları ile yüzmüştür.Bu kan ümmeti zafere ve cennete götüren bir yoldur.Bu uğurda can vermiş hiçbir mücahide dil uzatmayız ve uzattırmayız.
8-Son yıllarda başta ABD,İngiltere ve İsrail olmak üzere sistemli bir şekilde ümmetin cihadı sadece mal ve ilim ile yapılan cihad olarak algılatılmasına çalıştılar.Maalesef bu hedeflerine kısmen de olsa ulaştılar.Bizler Peygamber (s.a.v)’in hayatından yıllarca savaştığını öğrendik.Peygamber efendimiz (s.a.v) hem tebliğ hem davet hem de savaş Peygamberidir.
9-Yeniden ümmete kıt’al (savaş ile yapılan cihad)’i sevdirmek için çalışacağız.
10-Son olarak herkes şunu bilsin ki;Türkiye toprakları içerisinde kıblemize yönelen,kestiğimizi yiyen hiçbir insana ve hiçbir masumun kanına,canına ve malına göz dikmeyeceğiz.İşlerin sonu Allah azze ve celle’ye aittir.Zafer ve izzet mü’minlerindir!

Not : Siteyi ziyaretçilerinin editörlere ve site yöneticilerini cihad beldelerine gidiş ve cihad beldelerindeki yakınlarının akibeti için irtibata geçilmemesini rica ederiz.Eğer elimize bir bilgi ulaşırsa bunu açıktan beyan ederiz.Bu bağlamda cihad beldelerine götüreceğini söyleyenlerin kim olduğunu bilmiyorsanız itibar etmeyin ve o kişilerden uzak durunuz.Bu amaçlar için para isteyenlere’de itibar etmeyiniz.Türkiye’nin birçok yerinde yanı başımızda aç ve sefil yaşayan kardeşlerimizin ihtiyacını gideriniz.Eğer siz Allah yolunda savaşan mücahidlere malınız ile yardım edecekseniz Allah azze ve celle size bunun yolunu açacaktır.

1- Bizi cihada götürün: Bizler cihada giden veya cihada götüren kimseler değiliz ve sitemizde cihadla ilgili bilgilerin olması bunu göstermez.

2- Haberleri kim ekliyor? Haberleri normal kullanıcılarımız yönetime öneriyor. Sitenin Ana Menüsündeki Haber Öner bölümünden sizlerde haber önerebilirsiniz. Bu haberler Cihadla alakalı olmayıp,islami içerikli yazı,makale,haber vs. olabilir.

3- Sitemiz sadece Cihad haberleri veren bir site değildir! Eğitim, Bilim, İlim dallarında da haberleri içermektedir. Şu günlerde kafirlerin Müslüman Ümmetine saldırısı arttığı için bizler üyelerimize Mazlum kardeşlerimizi hatırlatmak amacı ile Cihad haberlerine ağırlık verdik. Ümmetin yarası bizim yaramızdır…

4- Her yazıdan yazıyı gönderen kullanıcı sorumludur sitemiz mesuliyet kabul etmez…

5- Sitedeki Cihad görüntüleri diğer sitelerden alınmaktadır.

TekDinİslam Çevrimdışı

TekDinİslam

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
YORUMUNU OKUMADIM ŞÖYLE BİR SİTENE GİREM DEDİM...

SEN BAŞTAN KAYBETMİŞSİN BE BİRADER

O SİTENİN LOGOSU NE ÖYLE, TAĞUTLARIN LOGOLARINI KULLANIP TAYYİPÇİ KAFA İLE CİHAD MI EDECEN LEN...

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
site güzel içerik güzel lakin logo kötü kardeşim.Hevesini kırmak için demedim asla.Sadece tevhid bayrağını kullanınız böylesi daha güzel.İnanıyorum ki böylesi daha güzel olur.Şuan ki logon ay yıldızlı bayrak gibi birşey bu bidattır.

bunun dışında bir sorun görmedim.Allah yardımcın olsun başarılar dilerim.Hayırlı olsun.

not:kardeşimize destek olmak için bu konunun silinmemesi iyi olur.Birbirimize destek olmamız gerek.

A Çevrimdışı

Al- amriki

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ben söylediğiniz gibi logo filan görmedim acaba tabletten girdiğim için mi ?

İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi
@Al- amriki sekmelerin olduğu kısımda çıkıyor ufak logo

Siteyle ilgili olarak içeriği dediğiniz gibi olacaksa ne ala ama bayrak işi sıkıntı gerçekten, dikkat edelim.

Üst Ana Sayfa Alt