Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Cinlerle Evlilik

Ebu Muhammed Eymen Çevrimdışı

Ebu Muhammed Eymen

Bir adım öteside, Bin adım öteside toprak..
Frm. Yöneticisi
CİNLERLE EVLİLİK:

genelde bayanlarda rastlanılan bir konudur erkeklerde daha nadir görünür ama erkeklerde görünen evlilik
daha tehlikelidir. Cin kadına aşık olduysa onunla rüyada evlenir gelinlik giydirir.

İlk başlarda bu olayı rüyadan ibaret sanan insan değişik belirtilere maruz kalır. Rüyada cinsel ilişki daha güzel görünme gerçek hayatta her istediğinin olması normal hayatta ilişkilerinin düzgün gitmemesi ve en saçma şeylerden tartışma yaşaması . cine maruz kalmış bayan evli ise eşi ile sürekli olur olmaz şeylerden tartışır kavga cıkar. Sürekli cin evli olduğu bayana iyi davranır istediklerini yapar onu korur ama zıtlaşırlarsa cin zarar verebilir.Bayanla ilişkiye girmek istediği zaman bayan sırt üstü veya sağ tarafına yatıyorsa onu uyutmamaya çalışır, ve rahatsız eder.Yanında Allah kelimesi ettirmez söyletmemeye çalışır ezan okunuyorsa cin sessiz kalır dini hiç bir konu açtırmaz ve o bayana söyletmez bu durumda ilk şunu söylerseniz rahatlarsınız sana sığınırım diyebiliyorsunuz o an biraz rahatlarsınız sonra nas ve ayetel kürsü okuyun. cine maruz kalmış bayan uzun süredir cinle evliyse bazı doğa üstü yeteneklere sahip olacaktır büyülü insanları bilme kayıp şeyleri bulma gizli sırları söyleme gibi ama cin artık ilerledikçe hayal boyutundan cıkar ve bayana gerçekçi görünmeye başlar artık onla konuşur ve gözükür .bayanı cinden kurtarmak isteyeceklere saldırmak teşebüsünde bulunacaktır .tabi yenebileceği kişilere .cine maruz kalmış bayanın cinden cocuğuda olabilir rüyalarında sürekli cocuk gezdiriyor ve aynı yaşlardaki cocukları görüyorsa bunun belirtisidir.eğer cin öfkelendiyse bir duruma kadının bedenini ele geçirmek isteyecektir .veya kadın bir erkekle konuşuyorsa cin o erkeği zayıf bulduysa onun bedenini kullanarak kadınla gerçek bir ilişkiye girebilir.evli olan cini kadından ayırmak istenirse cin bütün gücüyle karşı koyar onunla mücadele için güçlü olmak lazımdır.Cinli olan bayanın gerçekte gözlerine baktığınızda siyahımsı parlak bir karanlık renk görülür.Bazen cin kadını kullanarak onun özel olduğunu hissettirir kadın cinle evli olduğunu bilse bile
ayrılmak istemez.

ERKEKLERLE EVLİ OLAN BAYAN CİNLER: erkeklerle evli olan bayan cinler daha saldırgan ve kızgın olur baş etmesi çok zordur belirtileri bayanlarla aynı olsa bile onu uzaklaştırmak isteyene bütün gücüyle acımasızca saldırabilir.Dişi cinler erkeklere göre daha asabi olurlar.aşık olduğu kişiyi almak isterse biri cinin bu kişiye gücü yetmezse aşık olduğu kişiye büyük zarar verme tehdidinde bulunur örnek verirsek vücudunun bir organını kaya gibi sertleştirip evli olan kişiye bağırtacak kadar. (Tevhid Rukye İstanbul )

(Alıntı)

raaem Çevrimdışı

raaem

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Rukye için kimleri tavsiye edersiniz, huylandım, bir kere okutayım kendimi bari. Olsun olmasın dimi.

Ve bir metafizikçiye gitmemizde sakınca varmıdır ? Tevhid rukyecilerle metafizikçiler arasında tedavideki/uygulamadaki fark nedir acaba
Bir soru daha var rukye yazılıp üzerinde taşınırmış, bunun sakıncası varmı

Muwahhide Tevhid Çevrimdışı

Muwahhide Tevhid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
SubhanAllah..
Ahi dediğiniz durumlardan bazılarını fark ettik diyelim ve rukye de bir şey çıkmadı. Böyle bir durum olabilir mi yani rukye de ortaya çıkmama gibi fakat musallatın olması..

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
cinlerde bile kıskançlık var :)

RABBİM,muhafaza eylesin bu durumdan amin

Abou Ibrahim Çevrimdışı

Abou Ibrahim

العلم قبل القول والعمل
İslam-TR Üyesi
SubhanAllah..
Ahi dediğiniz durumlardan bazılarını fark ettik diyelim ve rukye de bir şey çıkmadı. Böyle bir durum olabilir mi yani rukye de ortaya çıkmama gibi fakat musallatın olması..

Eger asik cine karsi rukye dinleyip hic bir etki gormediyseniz bu genel itibariyle cinin olmadigi anlamina gelir. Bazen (cok az olsada) rukye esnasinda cin bazen cok az tepki verir nerdeyse fark goremezsiniz ama eger supheniz varsa en az ASIK CINE KARSI (her hastaliga ozel rukyeler vardir siz asik cinden suphe ediyorsaniz buna ozel rukye dinleyin) en az gunde 1 saat rukye dinlemeniz gerekir. Rukye dinlerken baska bisey ile mesgul olmayin uzanin kulaklik takin gozlerinizi kapatin ve sadece dinleyin. Tepki olursa rukyeciden tedavi ile alakali bilgi alip vakit kaybetmeden tedaviye baslayin.

Muwahhide Tevhid Çevrimdışı

Muwahhide Tevhid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Eger asik cine karsi rukye dinleyip hic bir etki gormediyseniz bu genel itibariyle cinin olmadigi anlamina gelir. Bazen (cok az olsada) rukye esnasinda cin bazen cok az tepki verir nerdeyse fark goremezsiniz ama eger supheniz varsa en az ASIK CINE KARSI (her hastaliga ozel rukyeler vardir siz asik cinden suphe ediyorsaniz buna ozel rukye dinleyin) en az gunde 1 saat rukye dinlemeniz gerekir. Rukye dinlerken baska bisey ile mesgul olmayin uzanin kulaklik takin gozlerinizi kapatin ve sadece dinleyin. Tepki olursa rukyeciden tedavi ile alakali bilgi alip vakit kaybetmeden tedaviye baslayin.

Barakallahu fik..

mefhum Çevrimdışı

mefhum

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Cinlendiğini söyleyen bir çok kişi gördüm yada cinlerle uğraştığını beyan eden insanlarla.. Benim gördüğüm insanlardan mı benim mi saflığım mı bilmiyorum fakat en ufak bir delile rastlamış değilim. Ufakta olsa olağan üstü bir şey görmüş değilim.
İşin aslına bakarsanız duvarın arkasındaki bir nesneyi söyleyebilen birisinin daha dünya üzerinde tespit edildiğine rastlamadım.
Bu hususu biraz açıklarmısınız. Bu kadar insanların arasında olan bu cinlerin bu tutumlarına rağmen nasıl bilimsel olarak kanıtlanmış en ufak bir doğa üstü belirti yok?

raaem Çevrimdışı

raaem

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Cinlerle olan kısımları bilmiyorum lakin iblislerin doğa üstü öğretileri olduğunu, bunlarında kanıtlı olduğunu biliyoruz.
Kurban ver bilgi öğren.

Abou Ibrahim Çevrimdışı

Abou Ibrahim

العلم قبل القول والعمل
İslam-TR Üyesi
Cinlendiğini söyleyen bir çok kişi gördüm yada cinlerle uğraştığını beyan eden insanlarla.. Benim gördüğüm insanlardan mı benim mi saflığım mı bilmiyorum fakat en ufak bir delile rastlamış değilim. Ufakta olsa olağan üstü bir şey görmüş değilim.
İşin aslına bakarsanız duvarın arkasındaki bir nesneyi söyleyebilen birisinin daha dünya üzerinde tespit edildiğine rastlamadım.
Bu hususu biraz açıklarmısınız. Bu kadar insanların arasında olan bu cinlerin bu tutumlarına rağmen nasıl bilimsel olarak kanıtlanmış en ufak bir doğa üstü belirti yok?

Cinlerin var oldugu ve musallat olabilecegine dair Allahin kelami yetmezmi ?

Cin musallati veya nazar hased olan hastalarda tibbin care bulamadigini goruyoruz ama ne zaman hasta ser'i rukye tedavisine basliyorsa yavas yavas iyilestigini fark edebiliyoruz.

Ebu Selman et-Turkî Çevrimdışı

Ebu Selman et-Turkî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ben musallat yaşadım ve varlıklarına gözlerimle şahit oldum. Musallat yaşamış veya onlarla bir şekilde temasa geçmiş arkadaşlarım da var. Cidden şu ana kadar hiç mi bir şey yaşamadın?

mefhum Çevrimdışı

mefhum

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Cinlerin var oldugu ve musallat olabilecegine dair Allahin kelami yetmezmi ?
Mübarek sen iyimisin.. Kafir falan mı sandın beni.. Cinleri inkar eden kim. Günümüz cinlerinin bu kadar insan hayatına müdahale ettiğini duyup kimi cinler ile uğraşan insanlarla görüştüğümüz oldu vakti ile.. Lakin şimdiye kadar gözlemleyebileceğim hiç bir olaya şahit olmadım. Heleki belki burada bazı kardeşlerin tanıyacağı bir iki kişi ile konuşunca da pek ikna olmadım. Mesela bir defasında bir kardeş gitmek istemişti bende ayaktaş oldum. Adam arada benide muayene etmek istedi, bir iki girişimine tepki göstermeyince kulağıma üfledi bende huylanınca tamam sende cin var deyince ne diyeceğimi şaşırdım.
Çok sevdiğim bi kardeş abisinde fındık büyüklüğünde bir cin olduğunu vücudunda gezdiğini kendisininde bunu gördüğünü söyledi ki ben bu çocuğun yalan söylediğine şahit olmadım. Hatta o kadar inandım ki doktor arkadaşlara sordum.. Ömürlerini hastalıklarla geçiren bu doktorlardan kimse ne kendi görmüş ne de gören bi arkadaşlarından böyle bir şeyler duymuş..
Bu verdiğim misallerde olduğu gibiydi genelde bu cinlerle alakalı tecrubem. Bu haseple cinlerin insanlar ile iletişiminin zannedildiğinden çok daha az olduğu gibi bir kanaat var üzerimde. Tabi bu hususta ne bir araştırma yapmışlığım vardır, nede araştırma yapmak için bildiğim bir yol..

raaem Çevrimdışı

raaem

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
burban ver bilgi öğren ne anlama geliyor ?

yani iblisten bilgi almanın formülü kurban vermek, veyahut büyük bir günah işlemek örn. Tersine secde etmek.bu anlamda formül olarak yazdım...
Malesef ki şeytani ilimler çok büyük kaynak bugün siyonistlerin tüm islam aleminin kanını içmesinde, büyük yardımcı.

mefhum Çevrimdışı

mefhum

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
yani iblisten bilgi almanın formülü kurban vermek, veyahut büyük bir günah işlemek örn. Tersine secde etmek.bu anlamda formül olarak yazdım...
Malesef ki şeytani ilimler çok büyük kaynak bugün siyonistlerin tüm islam aleminin kanını içmesinde, büyük yardımcı.
Allah muhafaza etsin.
Birde cinler için yapılan dualar var. Ayetlerle de sabit kimisi.. Cinlerde insanlar gibi ise, biz kötü insanlar geldiğinde elbette dua ederiz ama dua edince gidecekleri manasına gelmez. Cinlere bu sözleri söyleyince Allah'a inandıkları için bir şeyleri hatırlayıptamı kaçıyorlar yoksa bir güç mü onları uzaklaştırıyor.. Yoksa bir insanın şerrinden korunmak için dua ettiğimiz gibi cinlerin şerrinden korunmak içinde dua etmemiz aynımıdır.. Bana en son söylediğim daha makul geliyor ama insanların arasında öyle bir inanış var ki.. Sanki düğmeye basar gibi cin kaçıp gidiyor. Ayetel kürsi ile alakalı bir hadis hatırlıyorum. Dediğim gibi tecrübesi veya ilmi olan biri olmadığım için aklıma takılan hususları zikretme ihtiyacı hissettim.

raaem Çevrimdışı

raaem

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Allah muhafaza etsin.
Birde cinler için yapılan dualar var. Ayetlerle de sabit kimisi.. Cinlerde insanlar gibi ise, biz kötü insanlar geldiğinde elbette dua ederiz ama dua edince gidecekleri manasına gelmez. Cinlere bu sözleri söyleyince Allah'a inandıkları için bir şeyleri hatırlayıptamı kaçıyorlar yoksa bir güç mü onları uzaklaştırıyor.. Yoksa bir insanın şerrinden korunmak için dua ettiğimiz gibi cinlerin şerrinden korunmak içinde dua etmemiz aynımıdır.. Bana en son söylediğim daha makul geliyor ama insanların arasında öyle bir inanış var ki.. Sanki düğmeye basar gibi cin kaçıp gidiyor. Ayetel kürsi ile alakalı bir hadis hatırlıyorum. Dediğim gibi tecrübesi veya ilmi olan biri olmadığım için aklıma takılan hususları zikretme ihtiyacı hissettim.

bildiğim kadarı kafir cinler acı çekiyorlar ve yanıyorlarmış duyunca duaları, müslüman olan cinlerde rahatsız olurmuş ama gitmemekte direnirmiş onlarıda Allah korkusuyla korkutarak cıkmalarına ikna edilirmiş. Allahın azabıyla imanıyla vs. korkutularak.

Abou Ibrahim Çevrimdışı

Abou Ibrahim

العلم قبل القول والعمل
İslam-TR Üyesi
Mübarek sen iyimisin.. Kafir falan mı sandın beni.. Cinleri inkar eden kim. Günümüz cinlerinin bu kadar insan hayatına müdahale ettiğini duyup kimi cinler ile uğraşan insanlarla görüştüğümüz oldu vakti ile.. Lakin şimdiye kadar gözlemleyebileceğim hiç bir olaya şahit olmadım. Heleki belki burada bazı kardeşlerin tanıyacağı bir iki kişi ile konuşunca da pek ikna olmadım. Mesela bir defasında bir kardeş gitmek istemişti bende ayaktaş oldum. Adam arada benide muayene etmek istedi, bir iki girişimine tepki göstermeyince kulağıma üfledi bende huylanınca tamam sende cin var deyince ne diyeceğimi şaşırdım.
Çok sevdiğim bi kardeş abisinde fındık büyüklüğünde bir cin olduğunu vücudunda gezdiğini kendisininde bunu gördüğünü söyledi ki ben bu çocuğun yalan söylediğine şahit olmadım. Hatta o kadar inandım ki doktor arkadaşlara sordum.. Ömürlerini hastalıklarla geçiren bu doktorlardan kimse ne kendi görmüş ne de gören bi arkadaşlarından böyle bir şeyler duymuş..
Bu verdiğim misallerde olduğu gibiydi genelde bu cinlerle alakalı tecrubem. Bu haseple cinlerin insanlar ile iletişiminin zannedildiğinden çok daha az olduğu gibi bir kanaat var üzerimde. Tabi bu hususta ne bir araştırma yapmışlığım vardır, nede araştırma yapmak için bildiğim bir yol..

Cinleri inkar ettigini soylemedim kardesim lakin bir onceki yorumunda cinlerin musallat olabilecegine dair suphe icinde oldugunu sandim hakkini helal et inşaAllah

Umm Hureyre Çevrimdışı

Umm Hureyre

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Çocukken beni boğmaya kalktılar hala gece yanlız uyumakta zorlanirim..Nadir olarak surete bürünmüş şekilde görüyorum sürekli koruma ayetleriyle geziyorum arada saldırıya da uğruyorum açıkçası.. Cok kötü birşey Rabbim şerlerinden korusun

Vҽϲízҽ Çevrimdışı

Vҽϲízҽ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Çocukken beni boğmaya kalktılar hala gece yanlız uyumakta zorlanirim..Nadir olarak surete bürünmüş şekilde görüyorum sürekli koruma ayetleriyle geziyorum arada saldırıya da uğruyorum açıkçası.. Cok kötü birşey Rabbim şerlerinden korusun
İnsanlar büyücülerden ve cinlerden çektiğini belki başka şeylerden çekmemiştir. Midem bulanıyor onlardan (Müslüman cinler hariç) Hiçbir işleri yokmuş da tek işleri insanlarla uğraşmakmış gibi. Bunların vesilesiyle evlenemeyen, çocuğu olmayan, türlü türlü hastalıklarla boğuşan ve neredeyse deliren vs nice insanlar var. Sevdiklerimiz de var.
ALLAH seni, yakınlarımızı ve sizlerin durumunda olan tüm din kardeşlerimizi ve mazlum insanları bunların şerlerinden kurtarsın. Sizlere öyle bir şifa ve iman versin ki bir daha hasta olmayasınız, bu varlıklar da sizleri gördüklerinde yollarını değiştirip yanınıza bile yaklaşamasınlar. AMİN.

Üst Ana Sayfa Alt