Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Cocuklarinizi Koruyun - 23 Nisan

H Çevrimdışı

Hoor-al-ayn

Guest
beni en çok üzen içeriğinde islama bu şekilde bariz bir saldırı olmasada bütün okullarda annelerin çocuklarını-kızlarını süsleyip onca insanın önünde dans ettiriyor oluşu.
böyle ısındırdılar ümmeti ahlaksızlığa.Haya perdelerini orda yırtmaya başladılar...
Dikkat edin ümmetin anneleri... onlar geleceğin zeynepleri,fatımaları olabilir.koruyun onları ..;(

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
günahsız çocukları kendi ideolojilerinin kölesi yapmaya utanmıyorlar onları cehenneme sürüklemeye ne hakları var o çocuklar yakalarına yapıştığında ne diyecekler Allah ailelerini hidayete erdirsin lanet okumakla bilmiyorum ne düzelir Allah o çocuklar ile islama güç katsın çocuklar tarla gibidir ne ekersen onu alırsın Bu çocuklar kafirlerin o çok korktuğu askerlere dönüşsünler bir elinde silah bir elinde kur'an ve akledebilen bir beyin

M Çevrimdışı

Muhaajir

Üyeliği İptal Edildi
Banned
SubhanAllah! Bu cekim hangi tarihe ait?

Orda "Ouuu,.." diye bagiran kafirlerin Allah belasini versin. Amin.

La havle ve la kuvvete illa Billah!

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
waah islama. waah islama. waah islama

Bilal-i Habeşi Çevrimdışı

Bilal-i Habeşi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Subhanallah bu nasil bir hayasizlik, nasil bir ahlaksizliktir, ALLAHIM sen yardim eyle bu ummete!

abdullah13 Çevrimdışı

abdullah13

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
"Onlar ahiret karşılığında dünya hayatını satın alan kimselerdir"Bakara-86

Üst Ana Sayfa Alt