Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çok Çok Faydalı Bulduğum Üye

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
السلام عليكم ورحمة الله وبركته

Yıllır sonra beni forumda anmanız duygulandırdı beni.

جزاكم الله خيرا

aleykumselam ve rahmatullah kuşçu abi hoşgeldin

nasılsın ? nerelerdesin ?

Cundullah el-Kürdî Çevrimdışı

Cundullah el-Kürdî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
السلام عليكم ورحمة الله وبركته

Yıllır sonra beni forumda anmanız duygulandırdı beni.

جزاكم الله خيرا
Hoşgeldin. Umarım gelişin kalıcı olur da benim gibi yeniler senden faydalanma imkanı bulur.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Yaklaşık iki senedir ilimle uğraşıyordum şimdi ise eve döndüm internet başındayım.

Sizler nasılsınız neler yapıyorsunuz.

Sizleri özlemişim...

elhamdulillah iyiyiz abi bıraktığın gibiyiz :)

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Öncelikle buraya yazıp yazmamakta çok tereddüt ettim ama sonunda yazmaya karar verdim...Sebebi ise adlarını yazarsam insanları kibire götürür müyüm veya adını unuttuklarım bana kırılırmı acep diye de düşündüm...İnşaAllah korktuğum şeyler başıma gelmez...

Adımı yazanlara dua ettim tabi ama birde teşekkür edeyim dedim...Allah svt razı olsun beni faydalı görmüşsünüz ne mutlu bana...Benim de faydalandığım çok üye oldu burada.Bazıları geçmişte bazıları hala aktif olanlardan aklıma gelenleri yazıcam ama unuttuklarım lütfen darılmayın bana:(

Beni bu foruma bağımlı yapan Ummu Aişe ve yönetici olmama yardımcı olan ayrıca grafiklerinden (ç)alıntı yaptığım eL_Muhacir kardeşlerim başta olmak üzere...

Mesela eskiden AbdulFettah yeğenimin hadis inkarcılarılarına verdiği cevaplardan çok şey öğrenmiştim. Ona da duacıyım...

Ebu Muhammed Eymen hocamda çok faydalı bilgiler paylaşıyor sağolsun ama bu bilgilerden sabahları faydalanıyorum tabi:- ))

Ummuhafsa ve Mashadow kardeşlerimin paylaşımlarını da çok faydalı buluyorum. Yani onlardan da (ç)alıntı yaptığım çok olmuştur:)

Birde dolaylı olarak bana faydalı olanlar var...nasıl derseniz...şöyle yani moralim bozuk olduğunda bana tebessüm ettiren gençler mesela Alketa Muhammed Taha Alkâme Cundullah el-Kürdî ve kesin unuttuklarım vardır tabi...İyiki sizde varsınız gençler:)

Abdulmuizz Fida hocamı zaten söylememe bile gerek yok Allah svt ilmini artırsın bana ve eminim ki çoğu üyeye nekadar faydalı olmuştur.

Lafı çok uzattım ama JuNDuLLAH ve hamza01 Ebu SILA kardeşlerim de MaşaAllah faydalı bilgiler paylaşıyor onları da söylemeden geçemiycem...

Burası çok güzel bir ortam yani beni anladığını düşündüğüm kardeşlerimin arasında olmak apayrı güzel, bana nefes aldırıyor adeta...Kafir toplumun içinde yaşadığım için mi bilmiyorum ama inanın foruma girmesem boğuluyorum gibi oluyor...SubhanAllah...Dediğim gibi adını yazmayı unuttuklarım darılmayın emi:)

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Öncelikle buraya yazıp yazmamakta çok tereddüt ettim ama sonunda yazmaya karar verdim...Sebebi ise adlarını yazarsam insanları kibire götürür müyüm veya adını unuttuklarım bana kırılırmı acep diye de düşündüm...İnşaAllah korktuğum şeyler başıma gelmez...

Adımı yazanlara dua ettim tabi ama birde teşekkür edeyim dedim...Allah svt razı olsun beni faydalı görmüşsünüz ne mutlu bana...Benim de faydalandığım çok üye oldu burada.Bazıları geçmişte bazıları hala aktif olanlardan aklıma gelenleri yazıcam ama unuttuklarım lütfen darılmayın bana:(

Beni bu foruma bağımlı yapan Ummu Aişe ve yönetici olmama yardımcı olan ayrıca grafiklerinden (ç)alıntı yaptığım eL_Muhacir kardeşlerim başta olmak üzere...

Mesela eskiden AbdulFettah yeğenimin hadis inkarcılarılarına verdiği cevaplardan çok şey öğrenmiştim. Ona da duacıyım...

Ebu Muhammed Eymen hocamda çok faydalı bilgiler paylaşıyor sağolsun ama bu bilgilerden sabahları faydalanıyorum tabi:- ))

Ummuhafsa ve Mashadow kardeşlerimin paylaşımlarını da çok faydalı buluyorum. Yani onlardan da (ç)alıntı yaptığım çok olmuştur:)

Birde dolaylı olarak bana faydalı olanlar var...nasıl derseniz...şöyle yani moralim bozuk olduğunda bana tebessüm ettiren gençler mesela Alketa Muhammed Taha Alkâme Cundullah el-Kürdî ve kesin unuttuklarım vardır tabi...İyiki sizde varsınız gençler:)

Abdulmuizz Fida hocamı zaten söylememe bile gerek yok Allah svt ilmini artırsın bana ve eminim ki çoğu üyeye nekadar faydalı olmuştur.

Lafı çok uzattım ama JuNDuLLAH ve hamza01 kardeşlerim de MaşaAllah faydalı bilgiler paylaşıyor onları da söylemeden geçemiycem...

Burası çok güzel bir ortam yani beni anladığını düşündüğüm kardeşlerimin arasında olmak apayrı güzel, bana nefes aldırıyor adeta...Kafir toplumun içinde yaşadığım için mi bilmiyorum ama inanın foruma girmesem boğuluyorum gibi oluyor...SubhanAllah...Dediğim gibi adını yazmayı unuttuklarım darılmayın emi:)

O kadar sivas haberi ve karikatür biriktirdim.dönüşü bekliyordum.
Umarim bu bir dönüş mesajidir ayni zamanda.

Üst Ana Sayfa Alt