Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çok Çok Faydalı Bulduğum Üye

Ebu Mervan Çevrimdışı

Ebu Mervan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Tabiki taht benim.
..

Aslinda aşırı mükemmel iyi uye olmam lazım da iste
Henuz o levele ulasamadim.:/
onu bilmemde bence baya ulasmissin. hayirli olsun kardes yanlis anlama seni kiskanmadim. :D

zaten bu son siralar malesef takilamiyorum foruma. InshaAllah benimde ismim birgün mavi yazilarla buralarda görülecek. :)

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
onu bilmemde bence baya ulasmissin. hayirli olsun kardes yanlis anlama seni kiskanmadim. :D

zaten bu son siralar malesef takilamiyorum foruma. InshaAllah benimde ismim birgün mavi yazilarla buralarda görülecek. :)

O değil de senin bir donem sıkıntın vardi sanki
Dua kismina yazmistin
Yurtdisi bazi sorunlar filan vardi
Noldu onlar
?

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Ayrıca mustafa sabri abi ve metin öztürk abilere gönderme olsun kendilerini mahrum ediyorlar

Rabbim sıkıntılarını gidersin amin

Ebu Mervan Çevrimdışı

Ebu Mervan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
O değil de senin bir donem sıkıntın vardi sanki
Dua kismina yazmistin
Yurtdisi bazi sorunlar filan vardi
Noldu onlar
?

hmm subhanAllah idare ettik, suan durumlar sakin. Allah tüm müslümanlari korusun. Allah hicbir müslümani tagutlarin esaretinde sinamasin ve oraya sokmasin. Sagol bacim nerden aklinda kaldi, hamd olsun simdilik iyi. Tüm müminler icin dua ediyorum sknitili durumlara düsmemeleri icni.

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
hmm subhanAllah idare ettik, suan durumlar sakin. Allah tüm müslümanlari korusun. Allah hicbir müslümani tagutlarin esaretinde sinamasin ve oraya sokmasin. Sagol bacim nerden aklinda kaldi, hamd olsun simdilik iyi. Tüm müminler icin dua ediyorum sknitili durumlara düsmemeleri icni.

Dua kisminda ve yahut gözümün takıldığı kimin ne sıkıntısı varsa ve ya hissedersem
Ciddi takip ederim ya hu.

Haybeden musluman kardsinin derdini dert edenemezsin degil mi

Samimiyet yoksa ölelim

Iyi hamd olsun:)

Rabbim yardımcımız olsun.

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Dua kisminda ve yahut gözümün takıldığı kimin ne sıkıntısı varsa ve ya hissedersem
Ciddi takip ederim ya hu.

Haybeden musluman kardsinin derdini dert edenemezsin degil mi

Samimiyet yoksa ölelim

Iyi hamd olsun:)

Rabbim yardımcımız olsun.
Bu konuda az desteğini görmedim senin, Allah radı olsun.

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ince isler pesindeyim abi, arada bi bakiyorum napiyorsunuz fln diye. :D :D sey yapmayin keyfinizi bozmayin siz. Girmeyeli bazilari moderatör fln olmus. Hey gidi günler heyy burda hergünümü gecirirdim. :D bende sizi özledim. Allah bizleri cennetde kavustursun abi.

Amin akhi :)

Üst Ana Sayfa Alt