Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Cübbeli Ahmet Hoca - Bana Insan Ticareti Iftirasını Atan Paralelciler Şimdi Içerde

P Çevrimdışı

parsa

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Yani diyor ki : iftira attilar ama gercek cikti. Beni bühtan ile yildirmaya calistilar ama olmadi diyor. Ben boyle birsey yapmadim diyor. Diyorsa inandik.:(

Ama dediki ben fethullah gulen i rüyamda gordum. Bu da mi yalan hoca. Bende daha hic gormedim bu fetoyu rüyamda , hamd olsun duasinida istemedik. Imzali kitabinida almadik. Ama sen istedin ve aldin. Bu da mi yalan hakim bey ;)

P Çevrimdışı

parsa

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Yani diyor ki : iftira attilar ama gercek cikti. Beni bühtan ile yildirmaya calistilar ama olmadi diyor. Ben boyle birsey yapmadim diyor. Diyorsa inandik.:(

Ama dediki ben fethullah gulen i rüyamda gordum. Bu da mi yalan hoca. Bende daha hic gormedim bu fetoyu rüyamda , hamd olsun duasinida istemedik. Imzali kitabinida almadik. Ama sen istedin ve aldin. Bu da mi yalan hakim bey ;)

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Öylede hocam.. Mealcilerde aynısını yapıyor. Hatta cübbeli üzerinden bizi vuruyorlar. Şu mealciler arttığından beri cübbeliye bile bi başka bakmaya başladım.. Sanki bi sıcaklık var mübârekte : ) ..
iki yanlış hiç bir zaman bir doğru etmiyorki kardeşim.sen yinede onlara sıcak bakma

Üst Ana Sayfa Alt