Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Cübbeli'ye göre Türkiye, Esed'e karşı savaşmalı mı

SELAHADDIN-K Çevrimdışı

SELAHADDIN-K

Üye
İslam-TR Üyesi
Kütahyalı'nın "ABD ile Türkiye ortak operasyonla Şam'a girse caiz midir?" sorusuna Cübbeli, "Türk devleti yardım etme gücünü kendinde bulamazsa, ‘ben buraya girerim çıkamam, benim devlet de zedelenir' diyorsa girebilir" cevabını verdi.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
iyi oluyo konuşsunlar. cemaatleriini aydınlatsınlar :p

M Çevrimdışı

mucahidhakan

Üye
İslam-TR Üyesi
ehlicihad kardeşe atfen... bir insan ben müslümanım deyip kelime-i tevhidi zikrediyorsa o insana kafir denilemez ayrıca müslüman bir insana kafir dinsiz diyen kendisi kafir olur bunu bilmeyen yoktur galiba...bu kadar önyargılı bu kadar gaddar olmayın müslüman yumuşak huylu sevecen merhametli kardeşine sahip çıkan olmalıdır...Efendimiz s.a.v amcasını öldürüp kalbini çıkaranı affetmiştir size ne oldu bu neyin kini ben teketek programında cübbeli ahmet hocanın birtane yanlıs bir sözünü isitmedim..ehlisünnetin kalesi hoca iftira etmeyin günahtır

portalkal Çevrimdışı

portalkal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Subhanallah ibret loading kardeş:) tYyibide halife yaparız vur patlasın çal oynasın ondan sonra

image.jpg

Herrbakan hocayıda cübbeli çağırır.altın kramponlu hoca sonuçta endülüsden girip türkistandan çıkarlar artık

image.jpg

M Çevrimdışı

mervanbinmübarek

Üyeliği İptal Edildi
Banned
ehlicihad kardeşe atfen... bir insan ben müslümanım deyip kelime-i tevhidi zikrediyorsa o insana kafir denilemez ayrıca müslüman bir insana kafir dinsiz diyen kendisi kafir olur bunu bilmeyen yoktur galiba...bu kadar önyargılı bu kadar gaddar olmayın müslüman yumuşak huylu sevecen merhametli kardeşine sahip çıkan olmalıdır...Efendimiz s.a.v amcasını öldürüp kalbini çıkaranı affetmiştir size ne oldu bu neyin kini ben teketek programında cübbeli ahmet hocanın birtane yanlıs bir sözünü isitmedim..ehlisünnetin kalesi hoca iftira etmeyin günahtır

SEN GÖRMEDIN BEN GÖRDÜM EFENdi.sen neden bahsediyorsun yahu.fatih altayli soruyor ben kizimi cok seviyorum.ölünce kizimi cennette görecekmiyim.cevaben züppeli diyorki:tabi görceksin.fatih altayli soruyor:eee ben öldükten sonra kizim daha yasarsa ne olcak.züppeli ceapliyor:eek:lsun ALLAH ona birini cennette benzetcek sende onunla olcaksin.fatih altayli diyorki:ama bu sahtekarlik.züppelinin tepkisi su oluyor estagfirullah.hangi müslüman insan bu ithama dayanir.bu sözü kullanan adamin hükmü islamda nedir.zaten fatih altayli vb.onun gibileri niye cikariyoranlamiyormusun?niye cüppeli de kalkanli ahmet cikmiyor oraya acaba caba ba sorarim saaaaaa,.

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Elcevap: Çünkü ikisi bir fidanın güller açan dalıdır.

yusuf Çevrimdışı

yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

ehli sirkin kalesi deseydin olurdu, asagidaki linke bir goz at istersen .. sonra senin gozunde hala ehli sunnetin kalesi ise bu musrik, sana tavsiyem dinini en bastan ogrenmeye basla ..

https://www.islam-tr.org/islami-videolar/45722-musrik-gormek-isteyen-izlesin.html

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bakın şimdi ;

Cübbeli kendi bakış açısıyla tsk'yı siyah sancaklı ordu sanıyor halka da öyleymiş gibi yamamaya çalışıyor.Onun bakış açısıyla kafir ordusu ile müslüman ordusu kol kola savaşabilir diyerek kendince sapıkça bir fetva veriyor ki bu asla caiz değildir.Müslüman bir devlet ile kafir bir devlet asla birlik olup beraberce savaşamaz.

Bizim bakış açımızdan ise yani gerçekte söyledikleri doğru iki kafir ordu birlik olup beraber savaşabilir.

Şimdi bu fetvaya göre Amerika Türkiyeye sizin bizimle savaşmanız caiz olmadığı için sizinle birlikte hiç bir masaya o yüzden oturtmuyoruz..dese sanırım haklı olur herhalde..

Üst Ana Sayfa Alt