Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

DarulKitap İslam Ans. v.2

M Çevrimdışı

musab24

Üye
İslam-TR Üyesi
ecylan Çevrimdışı

ecylan

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleyküm Arkadaşlar.

Darulkitap.com kapatılmıştır. Nedenini ben bilemiyorum. Ve şimdide hiçbir yerde darulkitap bulunamıyor. Bütün linkler kırık. Uzun aramalarım sonucunda hiçbir yerde bulamadım. En sonunda Feyyaz Bilişimden istek yaptım. Allah Onlardan Razı Olsun bana gönderdiler. Şimdi ben istiyorum ki, İnternet aleminde, ihtiyacı olanlar bu hizmete ulaşabilsinler. Onun için, bu verdiğim linkleri, ihtiyacı olanlar için, başka forumlarada gönderiniz. Başka forumlarda konu açınız. Olabilirki oralardaki kardeşler daha çok istifade eder.

İsterseniz TEK LİNK olarak
İsterseniz Bölümlere Ayrılmış Olarak indirebilirsiniz:

TIKLA İNDİR

Allaha emanet olun

Said El Ensariyy Çevrimdışı

Said El Ensariyy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleyküm Arkadaşlar.

Darulkitap.com kapatılmıştır. Nedenini ben bilemiyorum.

Malesef kafirler tarafından mahkemeyle kapatıldı. davet ve cihad - takva.com - mücadele.com - akidemiz.com gibi tevhidi ve cihadi sitelerin çoğu kafirler tarafıından kapatılıyor Allah Svt müslümanların yardımcısı olsun...

Slave of Allah Çevrimdışı

Slave of Allah

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Hidayete tabi olan kardeşler bunu indirin faydalanırsınız, Buhari Muslim Muvatta dan tutun hanefi şafii tüm fıkıh kitapları var, tamamen her konuda kaynak getirebilirsiniz, benim pcde vardı internette bulamamıştım linki. eğer linkler kırık değilse MUTLAKA İNDİRİN

İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi
Hidayete tabi olan kardeşler bunu indirin faydalanırsınız, Buhari Muslim Muvatta dan tutun hanefi şafii tüm fıkıh kitapları var, tamamen her konuda kaynak getirebilirsiniz, benim pcde vardı internette bulamamıştım linki. eğer linkler kırık değilse MUTLAKA İNDİRİN

İncelemek isterseniz ruhul furkan da var içinde :)