Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Davamızda Ne Kadar Samimiyiz?

H Çevrimdışı

Hatve

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
777PmL.jpg

Said Özdemir

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kendisini bizzat tanirim cok sevdigim bi abi medrese egitimi görmüş müslim bi abi
Ayrica imam buhari derneginde konferans da veriyor bazen
Nurcu Said Özdemir le isim benzerliği o zaman , bende adam tarık akan dan önce öldü nasıl yazmış diye şaşırdım.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
H Çevrimdışı

Hatve

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Burada özeleştiri var hani ne kadar samimiyiz derken? Amaç sorgulamak değil çünkü kimse kimsenin samimiyetini bilemez. Edebiyat yapıyor zannına kapılırsın bir bakmışsındır şehid olmuş. O zaman edebiyat yapıyor sözlerimizden dolayı çok pişmanlık duyarız ve helallik istemek içinde artık çok geçtir. Benim tanıdığım bir komünist var görseniz hergün makale okuyor, komünistlerin cezaevi mektuplarını okuyor, komünist arkadaşlarının canı sıkılmasın diye kalem, günlük defter, zarf vs. falan gönderiyor ama biz bir Müslüman kardeşe infak yap deyince ben zaten gerekli yerlere yardım yapıyorum, kim bilir nereye gidiyor o yardımlar, cebimde bozuk para yok gibi mazeretler uyduruyor. Hani bu yazı samimiyet sorgulamak için değil özeleştiri olarak ele alınmış.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
İnş abla bi abi daha var kendisi kadar değerli beni o tanıştırmıştı kendisi ile sonra o abi suudda bi is buldu gitti ailesi ile birlikte bi turlu ulasamadim kendisine

Said abi goruntulu dersi

https://www.islam-tr.org/konu/said-ozdemir-tih-collerinden-nasil-kurtulabiliriz.44794/
İnşaAllah...Böyle ruhumuzu dinlendiren insanlara çok ihtiyacımız var diye düşünüyorum. Bu sohbetini dinlememiştim yarın İnşaAllah dinliycem. Cezakallahu hayr.