Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Demokrasi Ve Seçimler(oy Kullanma Şirki-küfrü)

H Çevrimdışı

Hakpeşinde

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Kendim için ne çıkarı olabilir komik olmayalım.Tabiki de müslümanların hayrı için .

H Çevrimdışı

Hakpeşinde

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Sizde 2 milyon mülteciyi alın ülkeye sizde masonlarla tapınakçı albaylarla subaylarla uğraşın sizi destekleyelim gençler

Ebu Hayseme Çevrimdışı

Ebu Hayseme

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sizde 2 milyon mülteciyi alın ülkeye sizde masonlarla tapınakçı albaylarla subaylarla uğraşın sizi destekleyelim gençler
Kurun bir parti biz İslam'ı getircez bu ülkeye diye size oy atalım
Müslüman yaptığını Allah için yapar. Yapılan amelin kabul olması içinse iki şart vardır.

1.Allah rızası için yapılması;
2.Şeriata uygun bir şekilde yapılması.

H Çevrimdışı

Hakpeşinde

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Bir kafir beni öldürmeye kalksa bende inkar etsem takiyye yaparak .Dinden çıkarmıyım ?

H Çevrimdışı

Hakpeşinde

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Küfür olduğunu kabul ediyorum bu sistemin ama yıkılması için hileye başvurulması taraftarıyım

H Çevrimdışı

Hakpeşinde

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Şuan harp halindeyiz kafirlerle harp derken sadece karşılıklı savaş anlamayın soğuk savaş gibi düşünün oda bir harp .Şimdi ben gizlice esad askerlerinin içine girsem onları uçurmak için beni yakalasalar ben desem ki haşa Ali İlahtır bıraksalar sonra beni aynı şey

İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi
Küfür olduğunu kabul ediyorum bu sistemin ama yıkılması için hileye başvurulması taraftarıyım

Nasıl olacak peki bu kardeşim? Sence bu zatlar hile(!) mi yapıyor? Erdoğan Belediye başkanıykenki söylemleriyle şimdiki söylemleri aynı mı? Yoksa Eline aldığı pislik düzen onun fikirlerini de mi değiştirdi? Batıl bir yöntemle hak olan bir şey yapılabilir mi? Kendini ve kendi zümresini zengin etmekten ve insanların gözünün içine baka baka yalan söylemekten başka bir icraatini söyler misin bana? Yol, köprü deme bu zaten her devletin görevi.

İslam adına ne yaptı? Ben özet geçeyim mi biraz, ister misin?

1. Kafirlerle dünya kadar çıkar anlaşması yaptı, ölen mazlumları önemsemedi.
2. Topraklarından kalkan uçakları Suriye'de Irak'ta mazlumlara bomba yağdırdı.
3. Irak savaşında müslüman bacılara tecavüz eden 'Abd' ordusunun duacısı oldu.
4. Kendi mevkii ve çıkarı uğruna gözünü yumdu.
...
Daha eklenir. Bu adam Tağut! Onun kurduğu ve üyesi olduğu başında olduğu düzen de pislik bir düzen. İnsaf...

Sen hileye başvur, ben bu fikirden ve tağuttan beriyim.

Selametle.

Üst Ana Sayfa Alt